Toki Ankara Kuzeykent 809 Konut Çekiliş / Kura Sonuçları

Toki Ankara Kuzeykent 809 Konut Çekiliş / Kura Sonuçları

Toki projelerinde kuralar çekilmeye başladı ve çekiliş sonuçları da bir bir ilan ediliyor. İlk kurası çekilecek projelerden biri olan Ankara Kuzeykent 809 Konut Projesi için talihliler de belli oldu. Başvuru sahiplerinin büyük bir heyecanla bekledikleri hak sahipleri bugün açıklandı. Projenin hak sahibi ve konut belirleme kurası 06 Mayıs 2019 tarihinde saat: 10.00’da Neşet Ertaş Kültür Kongre Merkezi Günsazak Cad. Kuşcağız Mah. Keçiören adresinde gerçekleştirildi. İşte Kuzey Ankara Kent Girişi 5. Bölge 809 Adet Konut (KUZEYKENT) çekiliş sonuçları ve hak sahipleri..

Toki Ankara Kuzeykent 809 Konut Projesi Çekiliş / Kura Sonuçları

TOKİ projelerinde heyecan her geçen gün artmaya devam ederken yeni bir ev sahibi olma hayali kuran ve düşük taksitlerle ev sahibi olmak isteyenler TOKİ tarafından inşa edilecek projelere akın etmişti. Projelerde inşa edilecek konut sayılarının çok üzerinde başvuru sayılarına ulaşıldı. Bu nedenle de kura sonuçları herkes için heyecanlı bir hal aldı. Nitekim on binlerce başvuru arasından belirlenecek hak sahipleri hayallerindeki evlere kavuşacaklar.. Ve ilgili projede nihayet kuralar çekildi…

Toki Ankara Kuzeykent 809 Konut Proje Detayları

Ankara’da kura çekilişi gerçekleştirilen Kuzeykent 809 Konut Projesi kapsamında inşa edilecek 3+1 nitelikli konutlar 739 adet olup, brüt 160,90 m2 ile 166,65 m2 arasında olacak. Yine proje kapsamında yapılacak 4+1 nitelikli daireler ise 70 adet olup, brüt 171,95 m2 ile 178,48 m2 arasında olacak.

Toki Ankara Kuzeykent 809 Konut Hak Sahipleri

Toki Ankara Kuzeykent 809 Konut hak sahipleri belli oldu. Ankara’da yapılan kura çekilişlerine göre hak sahipleri, yedek talihliler ve tüm başvuru listeleri aşağıdaki linkte görülebilir. Kura sonucunda kendisine ev çıkan tüm başvuru sahiplerini kutluyoruz.

Toki Ankara Kuzeykent 809 Konut Projesi Çekiliş / Kura Sonuçlarına Buradan Ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir