TOKI Borclularina Halkbank Kredisi


 
Halkbank, TOKİ’den ev almış ve borçlarını taksitler halinde ödemeye devam edenler için özel bir kredi kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında Halkbank’tan Konut Kredisi kullanarak taksitlerini Halkbank’a ödemeye devam edenler, TOKİ’nin peşin ödemelerde sunduğu %20 indirim avantajından yararlanabilecekler.
 
Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre 2008 yılı sonuna kadar satış işlemi yapılmış ve 12 aydan fazla taksit ödemesi bulunan TOKİ müşterilerinin başvurabileceği bu kredi kampanyası 23 Ekim 2009 tarihine kadar geçerli olacak.
 
İki farklı ödeme seçeneği sunulan kredi kampanyasında ilk seçenek 500 lira sabit dosya masrafı ve aylık yüzde 0,98’den başlayan faiz oranları ile 120 aya varan vade seçeneği olarak belirlenmiş. İkinci seçenekte ise masrafsız 120 ay vade ve aylık yüzde 1,02 faiz oranı ile kredi kullanabileceksiniz. Halkbank ayrıca kredi kullanan müşterilerinden ekspertiz masrafı da almıyor.
 
Halkbank’ın TOKİ müşterileri için özel olarak sunduğu bu kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir