Trakya Üniversitesi 23 Personel Alacağını Açıkladı

Trakya Üniversitesi 23 Personel Alacağını Açıkladı

Trakya Üniversitesi 2018 Yılında 23 Personel Alacağını Açıkladı. Üniversite Profesör, Doçent Ve Öğretim Üyesi Elemanı Alacak. Yüksek
Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna 2547 Sayılı Kanunda da belirtilen koşullar ile alım yapacak. Başvuran adayları ise Üniversitenin Yüksek Öğretim Kurumu tarafından belirlenecektir. Ayrıca yurt dışından başvuran adayların aldıkları diplomalar da denkliğinin onaylanmış olması gereklidir.

BAŞVURLAR ŞAHSEN OLACAK

Trakya Üniversitesi Yüksek Kurulu Prof. ve Doç. adayları için Yüksek Kurula dosyaları ile şahsen başvurması gerektiğini belirtti. Doçent ve Profesör alımları ise kadroları devamlı olacak dedi. Üniversite bünyesine girecek olan Profesör ve Doçent adayları için çok byük bi fırsat.

HANGİ BÖLÜM HANGİ BRANŞ

Trakya Üniversitesi  2018 yılında bir çok açıkta kalan kişinin umudu oldu.  Üniversite bünyesine girecek olan adaylar için bu aslında çok büyük bir fırsat oldu. Üniversite bünyesine girecek olan adaylar için Diş Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Edebiyat Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Mimarlık Fakültesi ve Tıp Fakültesi bünyesinde olacağını yayımladı. Aşağı da yer alan site de toplam alanacak aday ve statüleri belirtilmiştir.
http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Personel_Ilan_Izleme_DetayPDF.aspx?DocumentId=cb86f9cd-eae6-4e11-b3a1-7c2882e2ed3c

BİR ÇOK KİŞİNİN UMUDU

Trakya Üniverstesi 2018 yılında bir çok açıkta kalan kişinin umudu oldu.  23 personel alımı yapacak olan Üniversite eksik akademik personel sayımızı tamamlamak için bu uygulamaya girdiğini belirttti. Adaylar belirlenen kanunlar çerçevesi içerisin de başvurularıı yapacaktır kanunlara uymayan adaylar için başvuruları tamamen geçersiz sayılacaktır beyanın da bulundu. Adaylar için aldıkları diplomaları, bünyesi içerisinde eksik olan kadromuza dahil etmeği amaçlayan Üniversite Yüksek  Kurulu alımları şahsen olup şahsen inceleyecektir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN 

Başvuru başlangıç tarihini Resmi Gazete de yayınlayacağını duyuran Üniversite en son başvurunun da 26 Mart 2018 olacağını ve başvuruların ise 15 gün içerisin de yapılacağını belirttti.
Başvuran adayların dosyaları eksizsiz bir biçim de teslim etmelerini ve kurumla alakasını gözden geçirip uyumlu olup olmadığını düzenli bir şekilde belirleyerek Üniversitemiz bünyesine gelmelerini bekliyoruz. Trakya Üniverstesi tam olmayan dosylaları ve branşıyla uyumlu olmayan başvuruları Üniversite Yüksek Kurulu tarafından kabul görmeyeceğini ve red olacağını dile getirdi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir