Türkiye Emlak Katılım Bankası Açılıyor

Türkiye Emlak Katılım Bankası Açılıyor

93 yıllık dev banka geri dönüyor, Türkiye Emlak Katılım Bankası Açılıyor.  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Türkiye Emlak Katılım Bankasını çok yakın zamanda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın teşrifleri ile hizmete açmayı planlıyoruz.” açıklamasını yaptı. Bankanın açılışı ile ilgili çalışmalar son aşamaya geldi. Artık Türkiye Emlak Katılım Bankası faaliyetlerine başlamak için gün sayıyor.

Türkiye Emlak Katılım Bankası Açılıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, konu ile alakalı yapmış olduğu açıklamalarını şöyle sürdürdü; “Türkiye Emlak Katılım Bankası ‘nın 93  yıllık mirası ve tarihi var. Bankanın tekrar faaliyete başlaması için yoğun  çalışmalar yürütüyoruz. Bankanın temel stratejilerini, müşteriye ulaşacağı  kanalları ve sunacağı hizmet gruplarını belirledik. Nihai noktaya geldik.”

İkinci 100 Günlük Eylem Planında Yer Alıyordu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz Aralık ayında ikinci 100 günlük eylem planını açıklamış ve bu plan kapsamında Emlak Bankası ‘nın yeniden faaliyete geçirileceğini ifade etmişti.

Türkiye Emlak Katılım Bankası ile ilgili diğer haberlerimize BURADAN ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir