Türkiye Finans Faizsiz Kredi Fırsatı

Türkiye Finans Faizsiz Kredi Fırsatı

Türkiye Finans faizsiz kredi fırsatı.. Bankaların kredi kampanyaları devam ederken şimdi de sıfır faizli kredi haberleri vatandaşı mutlu ediyor. Kredi kampanyalarına dahil olan Katılım Bankalarından olan Türkiye Finans, faizsiz (kâr oransız) taşıt finansmanı kampanyası başlattı.. Kampanya ile hiçbir faiz / kâr oranı ödemeden sıfır km bir araç sahibi olabilirsiniz.

Türkiye Finans Faizsiz Kredi Fırsatı

Türkiye Finans tarafından yapılan açıklama ile anlaşmalı otomobil markaları için yüzde sıfırdan başlayan kar payı oranları ile taşıt finansman desteği verileceği duyuruldu. Türkiye Finans Katılım Bankası sıfır faizli / kâr oranlı taşıt kredisi kampanyasına ilişkin yapmış olduğu açıklama şöyle;

” Yerli üretime destek kapsamında tüm yerli araçlarda %0.49 kâr ​oranı, 0 km anlaşmalı markamız modelleri % 0, diğer tüm araçlarda ise % 1 ’den başlayan kâr oranları Türkiye Finans ’ta sizi bekliyor. ”

İşte Faizsiz Kredi Kampanyasının Detayları

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından duyurulan yüzde 0 kâr oranı, sadece anlaşmalı Honda yetkili satıcılarından satın alınan 0 KM CR-V, HR-V model araçlar için geçerli.. % 0 kâr oranı kampanyasının maksimum vadesi 12 ay olarak belirlenmiş.

Anlaşmalı Honda markalı araçların haricinde yerli üretim araçlardan satın almak isteyen müşteriler ise % 0,49 kâr oranı ile finansman desteğinden yararlanabiliyor. Yüzde 0,49 kar oranı ile kullanılacak finansmanlar için ise maksimum vade 18 ay olarak belirlenmiş..

Türkiye Finans Faizsiz Kredi Fırsatı

İşte % 0,49 kar oranı ile kredi kullanılabilecek o yerli otomobil modelleri..

​Marka Model
Honda Civic Sedan
Hyundai i20
Renault Mais Clio
Toyota Corolla, CHR
Ford Tourneo Courier Journey
Fiat Egea
Doblo & Fiorino (Combi/Cargo), Pratico

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından kullanılabilecek diğer tüm taşıt finansmanı başvurularında 60 aya varan vadelerle % 1’den başlayan oranlar geçerli oluyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir