Türkiye Finans Hac Umre Kredisi – Finansörü

Türkiye Finans Hac Umre Kredisi – Finansörü

 
.
Faizsiz Bankacılık alanında ülkemizde önemli çalışmalara imza atan Türkiye Finans Katılım Bankası, yeni kredi ürünü olan Finansör ile şimdi de Hac ve Umre nedeni ile kutsal toprakları ziyaret etmek isteyenlere kredi desteği sunuyor… Türkiye Finans’ın Finansör Kredi ürünü ile ihtiyacınız olan bir çok konuda ve dilediğiniz anda kredinizi kullanabiliyor ve ödemelerinizi de taksit taksit yapıyorsunuz.
.
Türkiye Finasn‘ın Eğitim’den Sağlığa, Konut Kredisi’nden Taşıt Kredisi’ne, Tatil Kredisi’nden Evliliğe kadar saymakla bitiremeyeceğimiz bir çok ihtiyacınız için ihtiyacınız olduğu anda anında kredi kullandırarak ödemelerinizi taksit taksit yapmanızı sağlayan Finansör Kredi Paketleri içerisinde artık Hac ve Umre Kredisi yani Finansörü de yerini aldı…
.
Finansör ile ihtiyacınız olan krediyi dilediğiniz anda kullanıp ödemelerinizi isteğinize göre 6, 9, 12, 18, 24, 36 ay vadelerle gerçekleştirebiliyorsunuz. Finansör‘e bir kez başvuruyorsunuz ve banka sizin için bir limit belirleyerek size Finansör Kartı gönderiyor. Siz bu kartınız ile dilediğiniz anda kredinizi kullanabiliyorsunuz. Finansör başvurusu için “DESTEK” yazıp, boşluk bırakarak “TC Kimlik Numaranızı” 2310’a göndermeniz yeterli…
.
Türkiye Finans’ın Finansör Kredi hizmeti hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için size en yakın Türkiye Finans şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

2 Comments

    1. Merhaba Esennur Koral;
      Umre kredisi kullanabilmek için ilgili bankaya kampanya için kredi başvurusunda bulunmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir