Turkiye Finans'tan Bir Yenilik Daha

Turkiye Finans'tan Bir Yenilik Daha

Türkiye’de ilk kez tüm GSM operatörlerinin Mobil İmza uygulamalarını birarada kullanan Türkiye Finans, “SMS’le güvenli para transferi” hizmeti başlatıyor.

Türkiye’nin öncü katılım bankası Türkiye Finans bir ilke daha imza atarak SMS’le güvenli para transferi hizmetini müşterilerinin hizmetine sunuyor. Türkiye Finans müşterileri, elektronik imza hizmetini sunan tüm GSM operatörleri üzerinden kısa mesaj servisini kullanarak güvenli bir şekilde para transferi işlemi gerçekleştirebilecek.

5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu’na uygun olarak geliştirilmiş ve ıslak imza yerine geçen Mobil İmza uygulamasını SMS altyapısıyla birleştiren Türkiye Finans, SMS Şubesi’nden para transfer işlemlerini Turkcell ya da Avea Mobil İmza ile kolayca gerçekleştirebilecek. Türkiye Finans internet şubesi müşterileri, daha önce tanımladıkları alıcılara 7 gün 24 saat SMS yolu ile para transferi yapabilecek.

Türkiye Finans SMS Şubesi’nden hesap ve kredi kartı bilgileri günün her saati sadece bir SMS gönderilerek öğrenilebiliniyor. Türkiye Finans müşterileri cep telefonlarından Türkiye Finans’a ait 0532 444 2 444 numarasına kısa mesaj göndererek hesap bakiyesi, kredi kartı ekstre borcu, dönem içi harcama ve son ödeme tarihi, üye işyeri pos bloke, döviz kuru bilgilerine 7 gün 24 saat ulaşılabiliyor.

Türkiye Finans müşterileri SMS Bankacılığı hizmetlerinden GSM operatörünün SMS tarifesi dışında herhangi bir ücret ödemeden yararlanabilecek. Türkiye Finans SMS Bankacılığı hizmetleri için kullanılan cep telefonunun banka sisteminde kayıtlı olması yeterli. Telefonu banka sisteminde kayıtlı olmayan müşteriler de 444 2 444 numaralı Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak kayıt yaptırabiliyorlar.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

4 Comments

  1. 2 yıldır sizin le çalışıyorummm bana kredi kartı gönderdiniz ama şifre geldi malesef kredi kartı kurye getirmedi ayrıca kredi kartı borcumuz var siz bize kredi vermediniz ne diyeyimmm yine de teşekkür ederiz saolunnn sitemliyizm size sadece 10 milyar kredi çekmek istiyorum sizden diğer kredi kartlarımı kapatıp size borcum olsun takip yada icrada değiliz neden vermedimnizzz teşekkürler:)) yinede müdürünüz okusun bu mesajııı………….

  2. tekrar yardım llarınızı bekliyoruz biz sizinlle çalışmak istedik kandırada oturuyoruzzz ödemelerimiz düzenlidir saolunnn:)))

  3. ben 42 yaşında güzel bi bayanım 3 cocuk annesiyim ankara elvankentte oturuyorum niğdeliyim evlenmek istiyorum mesajlarınızı bekliyorum bayramınız kutlu olsun 170 boyundayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir