Türkiye Finans’tan Ücretsiz Kambiyo Danışmanlığı

.

Türkiye Finans, Internet üzerinden kambiyo danışmanlık hizmeti vermeye başladı.

Internet bankacılığı konusunda yatırımlarını sürdüren Türkiye Finans, hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Dış ticaret işlemleri ile ilgili danışmanlık hizmeti veren Uzman Kambiyo Hizmeti aracılığı ile her türlü mesaj ve soru Internet aracılığı ile Türkiye Finans yetkililerine yöneltilerek yanıt alınabilecek.
Dış ticaret işlemleri ile ilgili danışmanlık ihtiyacı duyanlar www.turkiyefinans.com.tr adresinden Uzman Kambiyo Hizmeti formu doldurarak sorularını Türkiye Finans yetkililerine anında ulaştırabilecek. Dış Ticaret işlemleri hakkında mevcut ve potansiyel müşterilerden gelen mesaj ve sorular sistem aracılığı ile Türkiye Finans Dış İşlemler Müdürlüğü’ne ve hinterland olarak da soruyu yönelten kişiye en yakın Türkiye Finans şubesine otomatik olarak iletilecek. Uzman Kambiyo Hizmeti aracılığı ile gönderilen tüm mesaj ve sorular en kısa sürede Dış İşlemler Müdürlüğü yetkilileri tarafından yanıtlanarak geri dönüş yapılacak.

Kambiyo işlemleri ile ilgili zaman tasarrufu sağlamayı da amaçlayan Uzman Kambiyo Hizmeti, Dış Ticaret İşlemleri alanında katılım bankaları arasında gerçekleştirilen ilk elektronik danışmanlık hizmeti olma özelliğini de taşıyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir