Vakıf Katılım Bankası Kredi Erteleme Detayları

Vakıf Katılım Bankası Kredi Erteleme Detayları

Vakıf Katılım Bankası kredi erteleme detayları.. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ekonomik olarak da hem ülkeleri hem işletmeleri hem de bireyleri olumsuz olarak etkileyen korona virüs pandemisi maalesef ülkemizde de etkisini sürdürüyor. Bu anlamda her gün can kayıplarımız ve vaka sayılarımız artmaya devam ederken tedbirler de üst düzeye çıkmış durumda.. Sosyal ve ekonomik hayatı büyük oranda durduran önlemler işletmeleri de olumsuz anlamda etkiledi. Bu olumsuz etkileri en aza indirmek için bir çalışma yapan bankalardan biri de Vakıf Katılım Bankası..

Vakıf Katılım Bankası Kredi Erteleme Detayları

Yaşanan olumsuzluklardan etkilenmesi muhtemel müşterilerinin taleplerini dikkate alan Vakıf Katılım, bireysel ve kurumsal fon kullanan müşterilerin, 30 Haziran 2020 tarihine kadarki taksit ödemelerinde esneklik sağlayacaklarını duyurdu.

Vakıf Katılım Bankası Kredi Erteleme Detayları

Adım Atan Tek Banka Değil

Hükümetin de çağrısı üzerine müşterilerinin kredi ve kredi kartı ödemelerini erteleyen banka sayısı oldukça arttı. Önce kamu bankaları ile başlayan ekonomik destek paketleri özel bankalarla devam etti. Sitemizde tüm bankaların kolaylıklarını, kredi ertelemelerini ve kredi paketlerini sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir