Vakifbank 60. Yıldönümü Kredisi

 
.
Vakıfbank 60. Kuruluş Yıldönümü nedeni ile KOBİ’lere Özel mükemmel kredi fırsatları sunuyor. Vakıfbank’ın 60. Yılına Özel düzenlemiş olduğu KOBİ’lere Özel Kredi Kampanyası kapsamında isterseniz %0’dan başlayan indirimli faiz oranları ile 100.000 TL.’ye kadar 36 ay vadeli 60. Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi, isterseniz de 60.000 TL 60 ay vade, 60 TL.+BSMV Masraf ile 60. Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi kullanabiliyorsunuz.
.
Vakıfbank’ın KOBİ’lere yönelik yeni kredi kampanyası kapsamında hemen kredinizi kullanıp 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyor ya da 4 taksite kadar ödemelerinizi ertelemeyi tercih edebiliyorsunuz…Üstelik kampanya kapsamında kredi kullanan KOBİ’ler Businesscard harcamalarınıza ekstrenizde 60 TL indirim kazanıyorlar… Ayrıca KOBİ’ler ödeme durumlarına göre aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli 3 ayda bir eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli, değişken taksitli ya da 1 yıl içerisinde 4 taksit ertelemeli ödeme seçeneklerinden kendilerine uygun olanı tercih edebiliyorlar…
.
Vakıfbank’ın KOBİ’lere Özel 60. Yıldönümü Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir