Vakıfbank Anında Kredi ile Krediniz Hesabınızda

Vakıfbank Anında Kredi ile Krediniz Hesabınızda

Maaşını Vakıfbank’tan alan müşteriler için özel Vakıfbank Anında Kredi’den yararlanabilmek için mobil (internet) bankacılığı müşterisi olmak gerekiyor.
Vakıfbank İnternet Bankacılığı müşterisi olmak için tıklayınız.
Vakıfbank Mobil Bankacılık uygulamasını cep telefonunuza indirmek için tıklayınız.
Vakıfbank İnternetten Anında Kredi Özellikleri
Müşteriler sigortalı ve sigortasız olmak üzere iki tip kredi seçeneğinden birini seçebilirler. Sigortalı kredi türü için %1,39 faiz oranı, 48 ay vade seçeneğiyle 30.000 TL’ye kadar kredi tutarı sunulmakta.
Sigortasız kredi türü için %1,51 faiz oranı, 48 ay vade seçeneğiyle anında 15.000 TL’ye kadar kredi tutarı verilmekte.
Vakıfbank İnternetten Anında Krediden Kimler Faydalanabilir?
Maaş ödemesi Vakıfbank aracılığı ile yapılan bireysel hesap sahibi müşteriler Vakıfbank İnternet Bankacılığı veya Vakıfbank Mobil Bankacılık üzerinden Taksitli İhtiyaç Kredisinden faydalanabilir.

Özel Sektör Çalışanları Vakıfbank İnternetten Anında Kredi’den Faydalanabilir mi?
Özel sektörde çalışan müşteriler, İnternet Bankacılığı veya Mobil Bankacılık üzerinden kredi kullanabilmeleri için; maaş ödemelerinin en az son altı aydır Vakıfbank aracılığı ile yapılması gerekmekte olup kamu çalışanı ve emekli müşteriler için bu koşul aranmaksızın krediden faydalanabilir.
Vakıfbank İnternetten Anında Kredi’yi Ne Zaman Kullanabilirim?
Banka müşterileri hafta sonları ve resmî tatiller de dahil olmak üzere (02:50-03:30 saatleri arası hariç) istedikleri zaman kendilerine sunulan sigortalı ve sigortasız kredi tiplerini kullanabilecekler.
Vakıfbank Anında Kredi’ye Nasıl Başvuru Yapılır?
İnternet Bankacılığı aracılığıyla: Vakıfbank Anında Kredi’ye başvurmak için İnternet Bankacılığına giriş yapın. İnternet Bankacılığı ekranının sol tarafında yer alan menüde bulunan “Başvurular”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli olacaktır.
Mobil Bankacılık Aracılığıyla: Vakıfbank Anında Kredi’ye başvurmak için Mobil Bankacılığa giriş yapın. “Başvurular”, “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” bölümünde yer alan ilgili alanları doldurmanız yeterli olacaktır.
Vakıfbank İnternetten Anında Kredi’ye İlişkin Diğer Koşullar
Vakıfbank müşterileri internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden kullanmış oldukları kredilerine ilişkin taksit ödeme, erken kapama, ara ödeme ve cayma gibi işlemlerini tüm Vakıfbank şubelerinden gerçekleştirebilecektir. Müşteriler kullanmış oldukları kredilere ilişkin sözleşme ve eklerini çağrı merkezimizi arayarak adreslerine postalanmasını talep edebilir, ya da en yakın şubeye başvurarak talep edebilirler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir