Vakıfbank Enflasyona Endeksli Konut Kredisi

Vakıfbank Enflasyona Endeksli Konut Kredisi

Kamu bankaları enflasyona endeksli kredi ve mevduat ürünleri ile ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Vakıfbank Enflasyona Endeksli Konut Kredisi müjdesi geldi, enflasyona güveni olan banka müşterilerine düşük faizli kredi kullanma imkanı sunuldu.

VakıfBank, konut sahibi olmak isteyen müşterilerine “Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredi” ürününü bugün itibarıyla kullanıma sundu. VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Bu ürünümüzle konutta ertelenen talebi harekete geçirmeyi hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Vakıfbank Enflasyona Endeksli Konut Kredisi

Önümüzdeki dönemde faizlerin düşmesini bekliyor ve kredi taksitlerinizin buna göre güncellenmesini istiyorsanız, Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi’ni tercih edebilirsiniz.

Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi

Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi kampanyasında değişken faiz uygulanacak olup kredi, Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan en güncel TÜFE yıllık yüzde değişim oranına Banka marj oranı eklenerek hesaplanan faiz oranı ile kullandırılacaktır.

Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi

Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi Özellikleri;

Faiz oranı değişim periyodu 3, 6 veya 12 ay olarak seçilebiliyor.
Kredi 10 yıla kadar taksitlendirilebiliyor.
Kredi taksitlerini aylık eşit taksitli olarak ödeyebilirsiniz.
Kredi taksitlerinin vadesinden önce ödenmesi halinde erken ödeme tazminatı alınmıyor.
Kredi vadesi boyunca faiz oranı, sözleşmede belirtilen azami faiz oranını aşamıyor.
Kredi faiziniz bulunulan aydan bir önceki ayda Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan TÜFE (Tüketici Fiyatları Endeksi) yıllık yüzde değişim oranına Banka marj oranı eklenerek belirlenecek ve her değişim döneminde bu işlem tekrarlanacaktır.

Önce Sabit Sonra Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi

Önümüzdeki dönemde faizlerin düşmesini bekliyor ve kredi taksitlerinizin buna göre güncellenmesini istiyorsanız, 5 yıla kadar kendi belirleyeceğiniz dönem boyunca kredi faizini sabit tutabileceğiniz Önce Sabit Sonra Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi’ni tercih edebilirsiniz.

Önce Sabit Sonra Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi

Önce Sabit Sonra Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi kampanyasında kredi, 5 yıla kadar belirleyeceğiniz dönem boyunca sabit faiz oranı ile kullandırılacak olup kalan vadesinde değişken faiz uygulanacaktır.

Önce Sabit Sonra Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi Özellikleri

Faiz oranı değişim periyodu 3, 6 veya 12 ay olarak seçilebiliyor.
Kredi 10 yıla kadar vadelendirilebiliyor.
Kredi vadesi boyunca faiz oranı, sözleşmede belirtilen azami faiz oranını aşmıyor.
Kredi taksitleri sadece aylık eşit taksitli olarak ödenebiliyor.
Taksitin bir kısmının veya tamamının vadesinden önce ödenmesi halinde erken ödeme tazminatı alınmayacaktır.
Sabit faizli dönem sonunda değişken faizli hale gelen kredinizin faizi bulunulan aydan bir önceki ayda Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan TÜFE (Tüketici Fiyatları Endeksi) yıllık yüzde değişim oranına Banka marj oranı eklenerek belirlenecek ve her değişim döneminde bu işlem tekrarlanacaktır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir