Vakıfbank Kredileri Yapılandıracak Faizleri Silecek

Vakıfbank Kredileri Yapılandıracak Faizleri Silecek

Bankacılık alanından son günlerde vatandaşı mutlu edecek güzel haberler gelmeye devam ediyor. Vakıfbank kredileri yapılandıracak faizleri silecek. Son olarak bugün Vakıfbank tarafından yapılan açıklama kredi borcunu ödemekte zorluk çekenleri mutlu etti. Vakıfbank Genel Müdürü tarafından yapılan açıklamada borçlarını ödemekte güçlük çekip yasal takibe düşmüş Vakıfbank müşterilerinin faizlerinin tamamının silineceği belirtildi.

Vakıfbank Kredileri Yapılandıracak Faizleri Silecek.

Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, ekonomiye yönelik önemli açıklamalarda bulunurken borçları nedeni ile yasal takibe düşmüş müşterilerine de önemli müjdeler verdi. Özcan, “Türkiye’nin sorunlu taraflarından cari açıkta düzelme yaşanıyor. Ekonomide büyümenin yeniden şahlanacağını göreceğiz.” ifadelerini kullandı. Vakıfbank Genel Müdürü Özcan, yasal takipteki Vakıfbank müşterilerine yönelik şu önemli gelişmeyi duyurdu; “Anapara borcunu defaten ya da 1 yıl içinde ödeyin, faiz almayalım diyoruz.”

Anapara Borcunu Ödeyenlerden Faiz Alınmayacak

Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, AA Finans Masası’nda ekonomiye yönelik önemli açıklamarda bulundu. Özcan, “Türkiye’nin sorunlu taraflarından cari açıkta düzelme yaşanıyor. Ekonomide büyümenin yeniden şahlanacağını göreceğiz.” dedi.

Vakıfbank Ülke Ekonomisine 14 Milyar Dolar Katkıda Bulundu

Özcan ayrıca, “VakıfBank olarak yurt dışından sağladığımız 14 milyar dolar civarında kaynağı Türkiye ekonomisinin hizmetine sunduk.” dedi.

Borcunu 1 Yıl İçerisinde Ödeyenlerin Faizleri Silinecek

VakıfBank Genel Müdürü Özcan: Yasal takipteki Vakıfbank müşterilerine anapara borcunu defaten ya da bir yıl içerisinde ödeyin, faiz almayalım diyoruz şeklinde konuştu.

KOBİ Değer Kredisi’ne 10 Günde 7000 Başvuru

Özcan, KOBİ Değer Paketi ile ilgili olarak da, “Süreç başarılı bir şekilde devam ediyor. Bize aşağı yukarı 10 günde 7000 şirket başvuru yaptı. Toplam paket büyüklüğü 20 milyar Lira olarak öngörüldü.” dedi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir