Vakıfbank "Vadaaa" diyecek

Vakıfbank "Vadaaa" diyecek
Vakıfbank kredi kartında Yapı Kredi Bankası ile işbirliği kararı aldı.

Vakıfbank ile Yapı Kredi Bankası, kredi kartı uygulamasında anlaşmaya vardı. Artık Yapı Kredi Bankası’na ait World kartın imkanlarından Vakıfbank müşterileri de yararlanabilecek. Bu anlaşma ile World kartın 5 milyonu aşkın kullancısı sayısı Vakıfbank’ın 2 milyonluk pazarıyla 7 milyona ulaşacak. Yapı Kredi ile sözleşme imzalanması ve sistem entegresyonunun tamamlanmasını takiben Vakıfbank kredi kartları World logolu kartlarla yenilenecek. Kart sayısı ve ciro bakımından bu alanda bankacılık sektöründeki en büyük işbirliği konumunda bulunan bu anlaşma 2008’in ilk yarısında hayata geçecek. Vakıfbank, kredi kartlarında büyümeyi hedefliyor. Yoğun rekabetin yaşandığı kredi kartları pazarında Türkiye’nin en büyük kredi kartı platformlarından World ile marka paylaşımına giden Vakıfbank, müşterilerine taksitli alışveriş yapma, puan kazanma, kazanılan puanları üye işyerlerinde kullanma imkanlarını çok yaygın bir üye işyeri ağında sunmaya başlıyor.

150 BİN İŞ YERİNDE GEÇERLİ

Vakıfbank ve Yapı Kredi’nin World platformunda yapacakları işbirliği çerçevesinde, Vakıfbank tarafından yeni çıkartılacak World logolu kredi kartları sayısı 150 bine varan World üye iş yerinde taksitli alışveriş yapabilecek. Yeni kartlarla puan kazanılıp kazanılan puanlar harcanabilecek ve World’ün gerçekleştireceği kampanyalardan Vakıfbank kredi kartı sahipleri de faydalanabilecek.

PAZARIN EN GÜÇLÜ İSMİNİ SEÇTİK

Vakıfbank Genel Müdürü Bilal Karaman, kredi kartlarını nasıl iyileştirebileceklerine yönelik çalışma yaptıklarını söyleyerek,”Sektördeki rekabeti, mevcut markaların gücünü ve yapılması gereken yatırım tutarlarını dikkate alarak kendi markamızı oluşturmak yerine pazarın en güçlü ismi ile işbirliği yapmayı uygun bulduk. Böylece yatırım için harcayacağımız kaynağı müşterilerimize avantaj sağlamak için kullanacağız” diye konuştu.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deha Nakliyat