Vakıfbank Vibi Tüm Detaylar

Vakıfbank Vibi Tüm Detaylar

Vakıfbank yeni akıllı asistanı Vibi’yi kullanıma sundu. Artık tüm bankacılık işlemlerinizi konuşarak yapabilecek, işlemlerinizi kolayca halledebileceksiniz. Artık Vakıfbank mobil bankacılığına giriş yapan Vakıfbank müşterileri “Merhaba! Ben Vibi .. Bankacılık işlemlerindeki yeni asistanın benim.” sesiyle ve yeni akıllı asistanla karşılaşıyorlar.. İşte Vakıfbank Vibi tüm detaylar..

Vakıfbank Vibi Tüm Detaylar

Vakıfbank’ın yeni akıllı bankacılık asistanı Vibi artık sizinle konuşacak, söylediklerinizi anlayacak ve talimatlarınızı yerine getirecek.. Vakıfbank Vibi ‘nin “Bana söylemen yeter!” karşılaması ile VakıfBank Mobil’den bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. İşte Vakıfbank Vibi ile kolayca gerçekleştirebileceğiniz işlemlerden ve sorabileceğiniz sorulardan bazıları;

Bana kredi çıkar mı?
Ne kadar param var?
Maaşım yattı mı?
Piyasalar ne durumda?
Dolar ne kadar?
Hesap bakiyem ne kadar?
Kredi kartı borcum ne kadar?
Ne kadar kredi kullanabilirim?
Bu ay kredi taksitim ne kadar?
Altın fiyatları ne kadar?

Vakıfbank Vibi Nasıl Kullanılır?

En çok merak edilen sorulardan biri de Vakıfbank Vibi ‘nin nasıl kullanılacağı konusu.. Bir  akıllı asistan olan Vakıfbank Vibi VakıfBank Mobil’i açtığınızda karşınıza çıkacak. Siz de bu akıllı asistan ile isterseniz konuşarak isterseniz de yazışarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebileceksiniz. Akıllı asistan para transferinden fatura ödemeye, kredi kartı işlemlerinden döviz alım satımına kadar aklınıza gelebilecek her türlü işlemde sizi yanınızda olacak..

Vakıfbank Vibi Hakkında

Son dönemde gelişen teknoloji ile bankacılık da yepyeni teknolojilerle hızla değişiyor. Artık mobil bankacılık ile işlem yapmak sadece konuşmak kadar kolay.. Artık akıllı asistanlar sizin konuştuklarınızı anlıyor, sizinle sohbet ediyor, işlemlerinizi gerçekleştiriyor..

Vakıfbank da ülkemizde teknolojinin imkanlarını en fazla kullanan, kendini en hızlı geliştiren bankalardan biri olarak yeni akıllı asistanı Vakıfbank Vibi’yi hizmete sundu. Vakıfbank’ın “Dinleyen, anlayan, yapan zeka” sloganı ile duyurduğu Vakıfbank Vibi için söylemeniz yeter. Vakıfbank Vibi ile tanışmak için ise tek yapmanız gereken VakıfBank Mobil Uygulamasını kullanmak..

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir