Vakıfbank’tan 90 Bin TL’ye Kadar Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıfbank’tan 90 Bin TL’ye Kadar Geleneksel Bayram Kredisi
Kurban Bayramı yaklaşırken Vakıfbank geleneksel hale gelen Bayram Kredisiyle yine “Halden Anlamaya” devam ediyor. Kurban Bayramı sırasında oluşacak masraflarınız ya da her türlü diğer ihtiyaçlarınız için Vakıfbank’ın Kurban Bayramı öncesinde düzenlenen Bayram Kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz.
Vakıfbank “Bayram Kredisi”nden kimler faydalanabilir?
Kamuda veya özel sektörde maaşlı çalışan, kendi adına çalışan (doktor, mühandis, diş hekimi, avukat vb.) serbest meslek sahibi veya emekli iseniz Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi’ne başvurabilirsiniz. Kredi için herhangi bir Vakıfbank Şubesine uğrayabilir ya da cep telefonu üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Cep telefonundan yapacağınız başvuruda KREDİ, TCKN, Aylık Gelir yazarak (örnek KREDİ, 01110001110, 4000) 5724’e SMS göndermeniz yeterlidir. Gönderilen SMS’e olumlu cevap gelmesi durumunda beraberinizde geçerli kimlik belgesinin yanısıra aşağıdaki evraklarla Vakıfbank şubesine gidip, kredinizi kullanabilirsiniz.

  • Kamu ve özel sektörde çalışıyorsanız, imzalı kaşeli bordro ya da maaş aldığınız bankadan isteyeceğiniz yine imzalı-kaşeli hesap dökümü;
  • Emekli iseniz, maaş bankanızdan alacağınız imzalı-kaşeli hesap dökümü veya SGK’dan alacağınız imzalı kaşeli maaş yazısı;
  • Serbest çalışan iseniz gelirinizi gösteren, gelirinizi ispatlayacak vergi levhası ve benzeri nitelikteki resmi bir belge.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisinin Vadesi ve Koşulları Nelerdir?
Bayram Kredisini 3 aydan 48 aya kadar size uygun gelecek bir vadede kullanabilirsiniz. Kredinizin ödemelerini isterseniz aylık eşit taksitli, değişken taksitli, azalan taksitli, artan taksitli, 3 ay ödemesiz dönem sonrasında eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ya da son taksit balon ödemeli şekilde düzenletebilirsiniz.

bayram-kredisi-2017.jpg

90,000.- TL’ye kadar kullanabileceğiniz krediyi dilerseniz kredi tahsis ücretli ya da kredi tahsis ücretsiz olarak çekebilirsiniz. Çekeceğiniz kredi meblağ üzerinden % 0,5 (Binde 5)+ BSMV şeklinde alınan tahsis ücretli kredi için faiz oranı 3 aydan 48 aya kadar tüm vadelerde 1,000 TL – 20,000.- TL arasındaki meblağlara aylık % 1,20 iken, 20,001 TL – 90,000 TL arasındaki meblağlara aylık % 1,16’dır. Kredi tahsis ücreti ödemek istememeniz durumunda ise 3 aydan 48 aya kadar tüm vadelerde ve 1,000 TL – 90,000 TL arasındaki tüm meblağlarda faiz oranı aylık % 1,25’tir.

bayram-kredisi

Yukarıdaki faiz oranlarının geçerli olabilmesi için kredinin açıldığı gün hesabınıza 1 adet yeni düzenli fatura ödeme talimatı vermeniz, hayat sigortası yaptırmanız ve asgari bir maaşınız tutarında Kredili Bankomat Hesabı (KMH) açtırmanız gereklidir. Bunların olmaması halinde bankanın size sunduğu faiz oranları 0,01 puan artacaktır.
Farklı vade ve ödeme seçeneklerini düşük faizle sunan Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için en yakın Vakıfbank şubesine uğrayabilirsiniz.
 
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir