Vakifbank'tan Egitime Destek Kredisi


 
Vakıfbank her yıl öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri ve eğitime destek için kullanıma sunduğu “AlfabeTİK Kredi” yi bu yılda kullanıma sundu.
 
Ayrıca bu yıl Alfabetik Kredi’nin faiz oranlarını da aşağıya çekerek eğitime olan desteklerinin artarak devam edeceğini açıklayan Vakıfbank, tüm ihtiyaç sahibi öğrencilere 24 aya varan vadelerle ve aylık yüzde 1,33’ten başlayan faiz oranları ile Eğitim Kredisi kullandıracak.
 
Alfabetik Kredi kapsamında 10 bin liralık kredi için 12 ay vadede uygulanan faiz oranı yüzde 1,39’dan yüzde 1,33’e düşürülürken, 24 ay vadede yüzde 1,49’dan yüzde 1,43’e indirildi.
 
Kefilsiz olarak kullanılabilen Alfabetik Kredi’de 100 TL’den az olmamak kaydı ile kredi tutarı üzerinden yüzde 1 dosya masrafı alınıyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

3 Comments

  1. mrebalar 6 aylık gıda imalatcısıyım imalatımı kurdum esnaf oda kayıtlıyım sermayeye ihtiyacım var keredi almak istiyorum yardımçı olursanız sevinirim şimdiden tşşk ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir