Vakıfbank'tan 'elastik' kredi

Vakıfbank, “elastik” ile, bankanın baz faiz oranına göre müşterilerine 5 yıl vadeli alternatif ödeme koşulları sunuyor.

Vakıfbank, Çok Hesaplı Kredi Paketi “elastik” ile, bankanın baz faiz oranına göre müşterilerine 5 yıl vadeli alternatif ödeme koşulları sunuyor.

Vakıfbank’ın müşteri odaklı bankacılık anlayışı doğrultusunda müşteriler, peşin komisyon ödemek istediği takdirde, kredinin faiz oranını kendisi belirleyecek.

Çok Hesaplı Kredi Paketi “elastik” de Vakıfbank cari faiz oranları dikkate alınarak, kredi tutarının % 1 ile % 30’u arasında değişen ve kredi kullandırımında müşteriden tahsil edilecek peşin komisyon tutarlarına göre müşterilere uygulanacak indirimli faiz oranları belirlenecek. Müşteriler isterlerse, belirledikleri peşin komisyon miktarlarını da krediye ilave edebilecek, isterlerse hiç komisyon ödemeyip doğrudan cari faiz oranını tercih edebilecek. Bu durumda tüketici eline geçen net meblağ karşılığı ne kadar taksit ödeyeceğine bakarak kıyaslamasını yapabilecek. Bu sistemde tüketici alacağı kredi tutarına göre dilediği faiz oranını kendisi belirleyecek.

Çok Hesaplı Kredi Paketi “Elastik” den maaşını Vakıfbank’tan alan ya da almayan, kamu ve özel sektör çalışanları ile tüm emekli grupları yararlanabilecek. Taksitli İhtiyaç Kredisi (TİK), 0 Km Otomobil Kredisi, 2. El Otomobil Kredisi, Konut Kredisi tiplerinde geçerli olan Çok Hesaplı Kredi Paketi “elastik” için sadece aylık sabit taksitli ödeme planı geçerli olacak.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir