Vakıfbank’tan KOBİ’lere Özel Kış Kredisi

Vakıfbank’tan KOBİ’lere Özel Kış Kredisi

Vakıfbank Kış Kredisi 2017, Ocak ayı ile birlikte yeni yıla giren KOBİ’lerimizin maddi ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.. 2017 yılında da KOBİ‘lerin yanında olduğunu yılın ilk günlerinde gösteren Vakıfbank, 3 aya kadar ödemesiz dönemli kredi kullanma fırsatı ve 2 farklı ödeme seçeneği ile Kış Kredisi kullandırarak KOBİ‘lerin ihtiyaç duydukları nakit parayı anında sağlayacak…
.
Vakıfbank‘ın “KOBİ’ler Kışı Rahat Geçirmek İstediği An, Biri Var Halinden Anlayan” sloganı ile duyurduğu yeni KOBİ Kredisi Kampanyası’nda maksimum 100 bin TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Kampanya ile kredi kullanan KOBİ’ler isteklerine göre ilk 3 ay kredi ödemesi yapmayabiliyor ya da diledikleri dönemlerde kredi ödemelerini erteleyebiliyorlar. Vakıfbank Kış Kredisi Kampanyası 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacak…
.
Vakıfbank‘ın tüm KOBİ’lere ihtiyaç duydukları her türlü nakit için kredi kullandıracağı KOBİ Kış Kredisi Kampanyası kapsamında kredi kullanan KOBİ’ler, BusinessCard ‘ları ile yapacakları alışverişlerinde ay sonunda 100 TL’lik ekstre indirimi de kazanacaklar. Vakıfbank kampanyada 36 aya kadar taksit imkanı sağlıyor.
.
Vakıfbank Kış Kredisi 2017 Kampanyası hakkında daha ayrıntılı  bilgi almak için Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilir ya da site editörlerimize KOBİ Kredileri hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

4 Comments

    1. Merhaba Bilal Bey;
      İhtiyacınız olan krediyi sitemizdeki KOBİ Kredisi Kampanyaları’nı inceleyip sonrasında sizin için uygun gördüğünüz kredi kampanyasına başvuru yaparak kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir