VakıfBank’tan KOBİ’lere Şimdi Al Seneye Öde Kredisi

VakıfBank’tan KOBİ’lere Şimdi Al Seneye Öde Kredisi

Bir ülke ekonomisinin sağlıklı işlemesinde Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ) büyük pay sahibidir. Ülkemiz ekonomisi için de KOBİ’ler bir lokomotif işlevi görmekte olup, hem ekonomik hem de sosyal anlamda hane halklarına büyük katkılarda bulunmaktadır.  Ülkemiz ekonomisinin bel kemiği niteliğindeki KOBİ’leri her daim destekleyen, ihtiyaç duydukları noktalarda KOBİ’lerin yanında olan Vakıfbank yıl bitmeden, KOBİ’lerin nakit ihtiyaçlarının karşılanması için KOBİ’lere Şimdi Al 2018’de Öde Kredisi adıyla yeni bir KOBİ kredi paketini uygulamaya sokmuştur. Yarı devlet yarı özel nitelik taşıyan Vakıfbank yıllardır sunduğu gayrinakdi ve nakdi kredi kolaylıklarıyla, tahsilat ve ödeme hizmetleriyle hep KOBİ’lerin yanında durmakta, ellerinden tutmaktadır. Her geçen yıl sunduğu bu hizmet yelpazesini geliştirip çeşitlendiren Vakıfbank bu yeni kredi paketiyle de KOBİ’lerin yüzünü güldürmektedir.

KOBİ İçin Şimdi Al 2018’de Öde Kredi Kampanyasına Nasıl Başvurabilirsiniz?

Sizin de KOBİ özelliğinde bir işletmeniz varsa ve yıl sonuna doğru oraya çıkan giderleriniz için nakit paraya ihtiyaç duyuyorsanız, Vakıfbank’tan KOBİ’lere Şimdi Al 2018’de Öde Kredi Kampanyası’na katılarak, krediyle nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu kampanyaya başvurmak için 2 seçeneğiniz bulunmaktadır. İlk seçenek yakınınızdaki KOBİ nitelikli Vakıfbank Şubesi’ne giderek, ilgili Portföy Yöneticisi ile kredi ayrıntıları üzerinde konuşarak başvurunuzu yapmaktır. İkinci seçeneğiniz ise Vakıfbank’ın Internet Bankacılığını kullanıyorsanız, internet bankacılığı üzerinden KOBİ Kredileri sekmesinin altında yer alan “Vakıfbank’tan KOBİ’lere Şimdi Al 2018’de Öde Kredisi” başlığını tıklayıp buradaki formu doldurarak “Enter” tuşuna basmaktır. Internetten yapmış olduğunuz başvurunun kabul edilmesi durumunda tarafınızdan istenecek belgeler ile KOBİ nitelikli bir Vakıfbank şubesine gidip kredinin sözleşmelerini imzalamanız gerekmektedir.

Sözkonusu kredi kampanyası için son başvuru tarihi 29 Aralık 2017 olup, bu tarihten sonra yapacağınız başvurular dikkate alınmayacaktır.

KOBİ’lere Şimdi Al 2018’de Öde Kredisinde Vade ve Tutar Nedir?

Öncelikle kredi başvurunuzun onaylanması gerekmektedir. Yapılacak istihbarat ve bilanço incelemeleri sonucunda Vakıfbank size ne kadar kredi kullandırabileceğini belirler. Ne varki bu kampanya dahilinde kullandırılabilecek maksimum kredi tutarı 100.000,- TL’dir. Uygun faiz oranlarıyle 36 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle tahsis edilecek bu kredinin geri ödemesini, dilerseniz 2018 yılında başlatabilirsiniz.

Kredinin Geri Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Nakit akışınız bazı aylara göre farklılık gösteriyorsa, ya da yıl sonuna dek likidite sıkıntınız varsa, bu durumda olası nakit akışınız ve likiditenize uygun olarak farklı ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bu ödeme seçenekleri, 4 ay ödemesiz dönemin ardından 2018 yılında başlayan eşit aylık taksitli ödeme, 3 ayda bir eşit taksitli ödeme ya da aylık eşit taksitli ödemeden biri olabilir.

Kredi Kampanyasının Sunduğu Diğer Avantajlar

Bu krediyi kullanmanızla birlikte size bir takım avantajlar da sağlanmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi Vakıfbank BusinessCardınız (ek kartlar dahil olmak üzere) ile yapacağınız ilk 5.000,-TL‘lik alışverişiniz için 100 TL’lik ekstre indirim kazanırsınız. Bu kampanyadan yararlanmak için KOBİ yazıp kart numaranızın son 6 hanesini bir SMS ile 6635’e göndermeniz lazımdır.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir