Vakıfbank’tan Kredi Faiz Oranlarında Büyük İndirim

Vakıfbank’tan Kredi Faiz Oranlarında Büyük İndirim

Vakıfbank’tan kredi faiz oranlarında büyük indirim.. Kısa bir süre önce de KOBİ’lere sunduğu özel kredi paketleriyle faiz oranlarında indirime giden Vakıfbank, bireysel ihtiyaç kredi, konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranlarında da indirime gittiğini duyurdu. VakıfBank tarafından faiz indirimlerine ilişkin yapılan açıklamaya göre borç yapılandırma ve KOBİ ‘lere destek kredilerinin ardından bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranlarında da indirim yapıldığı duyuruldu.

Vakıfbank’tan Kredi Faiz Oranlarında Büyük İndirim

Kredi faiz indirimi öncesinde Vakıfbank’ta aylık % 1,77 ‘den başlayan bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları önemli oranda indirim yapılarak % 1,59 ‘a çekildi. Vakıfbank ayrıca 1,5 milyon Lira ‘ya kadar olan konut kredilerinde aylık faiz oranını da % 1,63 ‘ten % 1,49 ‘a indirdi. Taşıt kredisi faiz oranlarında da indirime giden Vakıfbank, sıfır ya da ikinci el araçlarda, % 1,72 olan aylık faiz oranını % 1,55 ‘e düşürdü.

Vakıfbank Kredi Faiz İndirimi Müjdesi

İndirim sonrasında 10 sene vadeyle 100.000 TL konut kredisi kullanacak olan bir kişi kredi faiz indirimi nedeni ile 13.120 Lira daha az ödeme yapacak. Yine 48 ay taksitle 100.000 TL taşıt kredisi kullanacak bir müşterinin avantajı ise faiz indirimleri ile 6.469 Lira’yı buluyor. VakıfBank’tan ihtiyaç kredisi kullanacaklar da 36 ay vade ile kullanacakları 10.000 Lira’lık bireysel ihtiyaç kredisinde 490 Lira daha az ödeme yapacaklar.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir