Vakifbank'tan Memura ve Askere Ozel Kredi


 
Vakıfbank biri Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mensupları diğeri kamu personeline özel olmak üzere iki farklı Taksitli İhtiyaç Kredisi kampanyası hazırladı.
 
Kamu personeli için hazırlanan Taksitli İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında aylık yüzde 1,38 faiz oranı ve 60 aya kadar varan vade seçenekleri ile 15.000 liraya kadar kredi kullanma imkanı sunulmuş. Kamu personeline sunulan bu kredi seçeneğinde dosya, haberleşme ve istihbarat ücreti olarak kredinizin vadesine göre 129 TL ile 529 TL arasında kredi masrafı alınıyor. Hayat Sigortasını isteğe bağlı olarak yaptırabileceğiniz kampanyadan kefilsiz olarak faydalanabilirsiniz.
 
Askerlerimiz için hazırlanan “TSK Mensuplarına Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi” kampanyası ise 3-24 ay vade aralığında 10.000 liraya kadar kredi kullanma imkanı sunuyor. Bu kredi seçeneğinde ise aylık yüzde 1,39 faiz oranı uygulanmakta olup, 139 TL dosya, haberleşme ve istihbarat ücreti alınıyor. Bu kampanya da kefilsiz ve Hayat sigortası zorunluluğu bulunmuyor. TSK Mensuplarına özel sunulan bu kampanya 11 Eylül 2009 tarihinde sona erecek.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

4 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir