Vakifbank'tan "Taraftar Kredi Karti"

Vakifbank'tan "Taraftar Kredi Karti"

Vakıfbank 4 büyük takım olan Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor taraftarlarına özel kredi kartı’nı kullanıma sundu. 4 Büyük takımın hepsine hizmet veren tek banka özelliğine sahip olan Vakıfbank’ın yeni kredi kartı; Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor’un tek resmi kredi kartı olma özelliği taşıyor.

Traftar kredi kartı ile yaptığınız harcamalarınızla aynı zamanda takımınıza destek de sağlamış oluyorsunuz. Taraftar Kart, tüm Vakıfbank kredi kartları gibi World Kart özelliği taşıyor.

Vakıfbank’ın “Aşkı senden, Kartı bankandan” sloganıyla kullanıma sunduğu Taraftar Kredi Kartı, başvurusu onaylanan tüm müşterilere lisanslı takım formalarını armağan ediyor. Taraftar Kart sahipleri takım futbolcuları ile tanışma, maç bileti kazanma ve takımlarına maddi destek sağlama gibi avantajlar sunuyor. Fanatik taraftarlara duyurulur.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir