Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası Bireysel İhtiyaç Kredisi

İhtiyacınız olan her şey Yapı Kredi’de! Üstelik Faiz Oranı: %1.70. Her ne için ihtiyaç duyarsanız duyun, acil nakit ihtiyacınızda Yapı Kredi’nin Bireysel İhtiyaç Kredisi olanaklarından yararlanabilir, sağlık, eğitim, dayanıklı tüketim malları, düğün, nişan, tatil gibi harcamalarınız için acil nakit sağlayabilirsiniz.

Özellikleri nelerdir?
Bireysel İhtiyaç Kredisi’nden belgelenebilir, düzenli ve yeterli gelire sahip olan herkes yararlanabilir. İster YTL, ister dövize endeksli olarak kullanabileceğiniz Bireysel İhtiyaç Kredisi, kefalet karşılığı kullandırılır; kredi geri ödemesi boyunca, kredilendirilen kişiye hayat sigortası yapılır.

Aldığınız krediyi, 1 aydan 48 aya varan vadelerle, bütçenizin elverdiği ödeme aralıklarıyla, zorlamadan geri ödeyebilirsiniz.

Ne kadar taksit ödeyeceğim?
Bireysel İhtiyaç Kredisi’yle ilgili ücret ve faizleri, faiz ve ücretler bölümünde bulabilir, ayrıca geri ödemelerle ilgili hesaplamalar için Hesaplama Araçları’ndan yararlanabilirsiniz.

25.000 YTL üst limitle gelirini belgeyen herkese 36 ay vadeye kadar, bordrolu çalışanlara ise 60 ay vadeye kadar kefilsiz kullandırım imkanı Yapı Kredi’de!. 25.000 YTL üst limite kadar yararlanabileceğimiz aylık %1.70 faiz oranının geri ödeme tablosu için tıklayabilirsiniz.

Kredi geri ödemelerinizi dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek, ya da 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ve Yapı Kredi İnternet Bankacılığı üzerinden kolayca yapabilir ve ödemelerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazanacağınız Worldpuan’ları 100.000’i aşkın World Üye İşyerinde para yerine kullanabilirsiniz.

Sorularınız ve bankacılık işlemleriniz için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığın’dan, Müşteri Temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Nasıl başvurabilirim?
Bireysel İhtiyaç Kredisi sahibi olmak için aşağıda belirtilen belgeler ve bu belgelerin asılları ile birlikte size en yakın şubemize uğrayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvuru sonucumu ne zaman öğrenebilirim?
Bireysel İhtiyaç Krediniz, bankamıza başvurmanız halinde, en kısa sürede sonuçlandırılır.

Başvuru için gerekli belgeler (aslı ve birer fotokopisi)
(Başvuru sahibi ve varsa kefilin) nüfus cüzdanı/ehliyet/pasaport fotokopisi
(Başvuru sahibi ve varsa kefilin) gelir belgesi
Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi
Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

4 Comments

  1. sayın banka yetkilileri 5 yıldır maaşımı yapıkrediden alıyorum hiborcum yok nasıl kredi alabilirim yardımcıolabilirmisiniz

    1. Merhaba Mehmet Bey;
      Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki sitemiz herhangi bir bankanın resmi sitesi değildir. Kredi kullanmak için maaşınızı aldığınız bankaya kimliğinizle gitmeniz yeterlidir. İlgili müşteri temsilcileri sizinle ilgilenecek ve krediyi kullanabilmeniz için sizi yönlendirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir