Yapı Kredi Bankası Oturduğun Yerden Kredi

Yapı Kredi Bankası Oturduğun Yerden Kredi

İhtiyaçlarınız ertelemeyin adı altın da düzenlediği hızlı kolay ve düşük taksitler le geri ödemesi olan tüketici kredisi tahsis eden Yapı Kredi Bankası yılın son ayların da hazırladığı hızlı ve pratik kredi tahsisi ile yeni yıla parasız girmemenizi sağlıyor.
Yapı Kredi Bankası’nın internet şubesi üzerin den gerekli formu doldurduğunuz da ihtiyacınız olan tüketici kredisi miktarı ve sizin kredi notu uygunluğunuza göre maksimum beş dakika içerisin de geri dönüş sağlanıyor ve zahmetsizce ihtiyacınız olan krediye kavuşuyorsunuz, evrak ve kefil gerektirmeyen bu tüketici kredisinin faiz oranları %1.29 seviyelerinde başvuru onayınızın ardından 24 saat içerisin de banka hesabınıza yatan kredinizi zaman kaybetmeden kullanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Ön Onaylı Kredi

Kredi başvurunuzu kısa mesaj servisi ile gerçekleştirdiğiniz de size ön onay kodu kısa mesaj olarak geliyor,hiç zaman kaybetmeden herhangi bir Yapı Kredi Bankası şubesine uğrayarak ön onay kodunuzu gösteriyor ve kredinizi kullanabiliyorsunuz.
Aynı şekil de kısa mesajla kredi kartı isteğinde bulunabiliyor kredi kartı tahsisiniz ve adresinize gönderilmesi ardından kredi kartı limitiniz üzerin den avans nakit işlemi de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Şubeye Gitmeden Kredi

Yapı Kredi bankasının anında kredi imkanların da şube ye gitmenize gerek kalmaksızın telefon bankacılığından başvurunuzu yaparak belirttiğiniz hesabınıza talep etmiş olduğunuz kredi miktarının yatırılmasını da tercih edebiliyor ve 24 saat içerisinde bu işlemler doğrultusun da kredinize kavuşabiliyorsunuz.
Banka müşterisi olmanız ya da olmamanız farketmeksizin 10.000 lira limitli anında kredi fırsatın dan herkes yararlanabiliyor,bankacılık sicili düzgün ve kredi çekmesin de bir mani olmayan tüm müşterilerin yararlanabildiği oturduğun yerden kredi kampanyası nakit ihtiyaçlarınız da  hızlı ve düzenli bir çözüm.

Bankaya Gitmeden Hesaba Kredi Almak

Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Yapı Kredi müşterisi olmanız gerekmektedir,çalıştığınız şubenin müşteri temsilcilerinden birini arayarak ve ya kısa mesaj hatta internet sitesi üzerin den başvuru yaptığınız da seçenek olarak kredinin hesabınıza yatmasını talep edebiliyorsunuz .Bu talebiniz doğrultusun da talep etmiş olduğunuz kredi miktarı hesabınıza birkaç iş günü içerisin de yatırılmak ta ve kullanıma açılmakta, geri ödeme seçeneklerini belirttiğiniz kredinizin geri ödeme taksitleri de hesabınız dan takip eden aylar da ödenmekte oluyor.
Evrak sıkıntısı ve zaman kaybı yaşamadan zahmetsizce nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayan anında kredi Yapı Kredi bankasının müşterilerine yılda birkaç defa düzenlediği kampanyalarla sunuluyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir