Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi, faaliyete geçtiği ilk yıllardan bu zamana kadar müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına anında yanıt verebilen, müşterilerine en uygun vade imkanlarını ve faiz oranlarını sunmakta olan bankalardan biridir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlayarak tüm müşterilerinin en uygun koşullarda, ev ve araç sahibi olmalarını, acil ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini, yeni iş kurabilmelerini ve sahip oldukları işi geliştirebilmelerini sağlamayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda da tüm müşterilerine hem internet ortamında, internet bankacılığı vasıtasıyla hem de mobil bankacılık imkanı sayesinde çok kolay ve hızlı hizmet elde edebilme olanağı sunmaktadır.
Yapı Kredi bankasının müşterilerine sunmakta olduğu avantajlı imkanlardan biri de Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kredi sayesinde anlık ihtiyaçlarınızı hemen giderebilir ve geri ödeme konusunda da hiç zorluk çekmeden kredinizi ödeyebilirsiniz. Böylelikle bütçenizi hiç zorlamadan tüm anlık ihtiyaçlarınızı karşılayarak daha sağlıklı plan yapabilme imkanına da sahip olmuş olacaksınız.

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi faiz oranları, vade seçenekleri, maksimum ve minimum kredi tutarları ile ilgili detayları bilgileri aşağıda sizlerle paylaşmış bulunmaktayız:

 • 1.000 TL ile 25 bin TL arası kredi tutarları için 1 ile 48 ay arası vade imkanı ile beraber yüzde 1.49’luk faiz oranına sahip olmaktasınız.
 • 25.001 TL ile 49.999 TL arası faiz miktarları için 1 ile 48 ay arası bir vade imkanına sahip olurken yüzde 1.47’lik faiz oranı elde etmiş olmaktasınız.
 • 50 bin TL ile 150 bin TL arası faiz tutarları için 1 ile 48 ay arası vade imkanına sahip olurken yüzde 1.44’lük faiz oranı elde etmiş olursunuz.
 • Bu kredi türü için sizlerden talep edilecek olan Kredi Tahsis Ücreti, kullanacağınız kredi miktarının yüzde 0,5’i olacak şekilde belirlenmiştir.
 • Bu krediye sahip olabilmek için Hayat Sigortası yaptırma zorunluluğunuz bulunmaktadır.

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi için Gereken Belgeler

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi için gereken belgeler ise aşağıda sizler için detaylandırmış olduğumuz belgelerdir:

 • Nüfus Cüzdanı’nızın fotokopisi
 • Gelir Belgesi
 • Son 2 aya ait olan güncel maaş bordrolarından biri veya şirket yetkililerince imzalanarak antetli kağıda yazılan maaş yazısı, yetki belgesi ve şirketin imza sirküleri
 • Serbest meslek sahibi iseniz güncel vergi levhası fotokopisi
 • Emekli iseniz maaş cüzdanı fotokopisi
 • Kira geliri elde ediyorsanız kira kontratının ve tapunuzun fotokopisi

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusu yapabilmek için 444 0 444 numarasını arayabilir, www.yapikredi.com.tr adresine ulaşıp gerekli bilgi formunu doldurabilir ya da Yapı Kredi Bankası şubelerine giderek bu kredi türü için başvuruda bulunabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Gökhan Ayhan

Gökhan Ayhan 4 yıllık üniversite mezunudur ve hayatına yazarlık yaparak devam etmektedir. Yazarlık yaparken aynı zamanda başka işlerde de çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir