Yapı Krediden Kobilere Özel Nakit Destek Kredisi

Yapı Krediden Kobilere Özel Nakit Destek Kredisi

Bütün işletme ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Yapı Kredi önemli bir finansman aracıdır. Banka, işletme sahibi olmak isteyen veya işletmesini büyütmek isteyenler için fırsat kampanyaları düzenlemektedir.

KOBİ’lere destek anlamında Yapı Kredi, tarım ve hayvancılık sektörü başta olmak üzere bütün sektörler için nakit destek olanağı sağlamaktadır. İçeriğimizde Yapı Kredi kobilere destek kredisi detayları ve avantajları yer alacak.

yapi-kredi-kredileri-hesaplama.jpg

Kobilere Nakit Destek Kredisi

Yapı Kredi, bütün işletmelerin sermaye ihtiyaçları için kredi sağlamaktadır. Üç ayda bir, altı ayda bir ödeme fırsatlarıyla tüketicinin gelirine göre geri ödeme planı yapılmaktadır. Bunun yanında banka, 6 aya kadar ödemesiz kredi finanse etmektedir.

Krediler 36 aya kadar vade imkanıyla tüketicilerle buluşturulmaktadır. Nakit destek kredisinin en büyük avantajı ise, işletme için gerekli olan bütün tutarın bankadan alınabilmesidir. Yani kredi için bir üst limit mevcut değildir.

kobi-kredisi-nasil-alinir.jpg

Turizm Kredisi

Yapı Kredi, ‘’Ödemesi Kolay Turizm Kredisi’’ adı altında bir kampanya düzenlemiştir. Kampanya kapsamında, turizm sektöründe olan ve sezonun durumuna göre gelir eden işletmeler için kredi sağlanmaktadır.

İşletmenin yıllık mali bilançosuna bağlı olarak bir ödeme planı oluşturulmaktadır. Böylelikle kredi çeken işletme sahibi kişi de ödemelerini rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Kredi için üst limit olmamakla birlikte, 36 aya kadar vade seçeneği mevcuttur. Ancak bütün geri ödeme planlarında yılda en az 4 taksit ödemesi gerçekleştirilmelidir.

yapi-kredi-kobi-kredileri.jpg

Yapı kredi esnaf kredisi 50000 TL tutarında ve 36 ay vade seçeneğiyle sağlanmaktadır. Kampanya yalnızca KOBİ’ler için geçerlidir.  

Yapı Kredi Esnaf Kredisi Gerekli Evraklar Nelerdir?

İşletmeye ait vergi levhası, işletme sahibinin nüfus cüzdanı ile banka şubesine başvurması gerekmektedir. Banka kredi çekmek isteyen kişinin kredi notunu göz önünde bulundurarak kefil talebinde bulunabilir. Bunun yanı sıra eksik belge olması halinde banka ek belge talep edebilir.

İşletme sahibinin Merkez Bankası tarafından kara listede olmaması gerekmektedir. Ancak daha önce kara listede bulunmuş ve daha sonra kara listeden çıkmış olan kişiler başvuru yapabilmektedir.

yapı kredi kobi iletişim numarası 0312 387 0750. Kampanyalara ilişkin detaylı bilgi almak ve bankacılık işlemleri gerçekleştirmek için belirtilen numara ile iletişime geçilmelidir.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir