Yapi Kredi'den Kredi Destegi

Yapi Kredi'den Kredi Destegi

Yapı Kredi, Geçtiğimiz Nisan Ayında Faaliyete Geçen Yeni Şubesiyle Yeniden Hizmet Vermeye Başladığı Şanlıurfa’nın Birecik İlçesinde, Oda Üyelerine Daha Avantajlı Kredi Fırsatları Sunmak Üzere Birecik Ticaret ve Sanayi Odası ile Bir Kredi Protokolü İmzaladı.

Yapı Kredi, geçtiğimiz Nisan ayında faaliyete geçen yeni şubesiyle yeniden hizmet vermeye başladığı Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde, oda üyelerine daha avantajlı kredi fırsatları sunmak üzere Birecik Ticaret ve Sanayi Odası ile bir kredi protokolü imzaladı.

Birecik ilçesinde bugün gerçekleşen imza törenine, Yapı Kredi Gaziantep Bölge Müdürü Muzaffer Başdan, Yapı Kredi Birecik Şube Müdürü Mustafa Şevki Hayırlıoğlu ile Birecik Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Saadettin Bilgin katıldı. İmzalanan protokol sayesinde, oda üyeleri işletme finansmanı gereksinimlerini uygun şartlarla karşılamak üzere, Yapı Kredi’nin sağladığı özel kredi olanaklarından faydalanabilecek.

Yapı Kredi Gaziantep Bölge Müdürü Muzaffer Başdan, Yapı Kredi’nin genişleyen şube ağıyla, VIP müşteri olarak kabul ettikleri KOBİ müşterilerine mümkün olan her il ve ilçede ayrıcalıklı ticari ve bireysel bankacılık hizmetleri sunmayı amaçladıklarını dile getirdi. Başdan, “Bildiğiniz gibi, 2008 büyüme hedefimize paralel olarak, Türkiye genelinde açtığımız şubelere her gün bir yenisini ekliyoruz. Mayıs sonu itibariyle, Türkiye genelindeki il ve ilçelerde toplam 772 şube sayısına ulaştık. 2008 yılında ise toplam 160 yeni şube açarak ağımızı genişletiyor olacağız. Şube açtığımız il ve ilçelerdeki sanayi ve ticaret odalarıyla anlaşmalar yaparak, söz konusu il ve ilçelerin büyüyen ekonomisine ve KOBİ’lerimizin gelişmesine katkıda bulunmak istiyoruz” dedi.

Anadolu’nun farklı noktalarında KOBİ’lere yönelik bilgilendirme toplantıları düzenlediklerini de belirten Başdan, Yapı Kredi’nin, hibe fonları, Basel II ve uluslararası ticaret gibi kritik konuları içeren bilgilendirme toplantılarıyla 2008 yılında da Anadolu’nun farklı noktalarında KOBİ’lerle bir araya gelerek desteğini sürdüreceğini ifade etti.

Yapı Kredi Birecik Şube Müdürü Mustafa Şevki Hayırlıoğlu da, Yapı Kredi’nin 2007 yılında başlayan KOBİ bankacılığı alanındaki önemli atılımlarına, 2008 yılında da yeni hizmetler ile devam edileceğini ifade etti. Hayırlıoğlu, “Nisan ayında faaliyete geçirdiğimiz Birecik Şubesi aracılığıyla KOBİ’lerimize daha esnek ve iyi şartlarda anlaşmalar sunmak ve onları yatırım kararlarında teşvik etmek istiyoruz. Finansman yetersizliği nedeniyle üretim geliştirme faaliyetlerini gerçekleştiremeyen, üretimde kalite ve ürün çeşitliliği sağlayamayan tüm KOBİ’lerimize yaptığımız kredi protokolü anlaşmalarıyla ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

2007 yılından başlayarak, Yapı Kredi şubelerinde yalnızca KOBİ’lere hizmet vermek üzere özel eğitimlerden geçmiş KOBİ Portföy Yönetmenleri bulunduğunu belirten Hayırlıoğlu, özel olarak tasarladıkları KOBİ ürün paketleriyle önümüzdeki dönemde de müşterilerinin her türlü bankacılık ihtiyacını karşılayacaklarını söyledi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir