Yapi Kredi'den Patronlara Ozel Kart

Yapi Kredi'den Patronlara Ozel Kart

Hedef kitlesi ağırlıklı olarak büyük ölçekli şirket sahipleri ve CEO’lar olan Visa Infinite, Türkiye’de Yapı Kredi World Crystal Club üyelerinin kullanımına sunuldu. Kısıtlı bir kitleye hitap eden Visa Infinite’yi, aylık geliri minimum 20 bin YTL olan ve özel bankacılık hesabında en az 250 bin dolar varlık bulunan müşteriler kullanacak. Visa Infinite’nin tanıtımı amacıyla dün düzenelenen toplantıda konuşan Yapı Kredi Kredi Kartları ve Tüketici Kredileri Yönetimi Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı Nazan Somer, “Visa Infinite kullanıcıları zamanı kısıtlı ancak sıra dışı deneyim yaşamak isteyen kişilerden oluşacak. Bu kişiler, Oscar törenlerine veya büyük spor organizasyonlarına katılmak isteyebiliyor” dedi. Somer, World Crystal Club üye sayısının Türkiye’de 3 bin 500 kişiyi geçmeyeceğini düşündüklerini söyledi.

Müşteri profili önemli

Visa Infinite’nin limitinin kart sahibinin geliriyle ve talebiyle ilişkili olduğunu belirten Somer, “10 milyon doları olan bir müşterinin kartına yasal engel olmadığı takdirde 500 bin YTL limit verilebilir” dedi. World Crystal Club’ın şu an bin 700 üyesi bulunduğunu, kulübün yıllık aidatının 300 YTL olduğunu belirten Somer, üyelik için Yapı Kredi Özel Bankacılık müşterisi olmak ya da bir World Crystal Club üyesi tarafından tavsiye edilmek gerektiğini söyledi. World Crystal Club, Infinite ile concierge firması Ten’in sunduğu ayrıcalıkları ve World VIP Seyahat Programının sunduğu yüksek limitli seyahat sigortaları ve diğer ayrıcalıklarla bir araya getirilerek oluşturuldu. Bin 800 Pound değerindeki Ten hizmet paketi kapsamında kart sahiplerine, dünyaca ünlü restoranlara beklemeden rezervasyon yaptırmak, hangi ülkede olursa olsun tüm organizasyonlara, özel partilere, gecelere, sinema ve tiyatrolara bilet bulmak ya da Oscar törenini canlı olarak izlemek ve sanatçılarla tanışmak gibi imkanlar sunulacak. Toplantıda konuşan Visa Europe Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Peter Ayliffe ise Visa Infinite’de harcamaların diğer kartlara göre 8, kullanımının da 4 kat fazla olduğunu söyledi.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir