Yapı Kredi'den Şubat Ayına Özel Süper Kredi

 
.
Yapı Kredi Bankası Şubat ayında da süper kredi fırsatları ile kredi kullandırmaya devam ediyor. Şubat ayı kampanyası kapsamında günde 5 TL taksitle 5000 TL kredi kullandıran Yapı Kredi Bankası kredi kullanmak isteyenler için çok farklı seçenekler de sunuyor. Yapı Kredi Bankası’nın Şubat Ayı Süper Kredi Kampanyası çerçevesinde dilerseniz Masrafsızi dilerseniz Faizsiz ve yine dilerseniz Düşük Faizli ve Komisyonlu Kredi seçeneklerinden sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz.
.
Emeklilerin kredi kullanırken sadece nüfus cüzdanlarını, kamu çalışanlarının da nüfus cüzdanı ve kamu kurum kimliklerini ibraz etmeleri yeterli oluyor. Kampanya seçeneklerinden Düşük faizli ve Komisyonlu kredi kullanmak isteyenler ayda % 0,53’ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilecekler. Ayrıca Yapı Kredi Bankası’nın Şubat Ayı Süper Kredi Kampanyası ile 36 ay vadeli 5000 Lira kredi kullandığınızda aylık ödemeleriniz 156 TL oluyor. Yani Günde 5 TL ödeyerek 36 ay vadeli 5000 TL kredi kullanabilmeniz mümkün…
.
Yapı Kredi Bankası’nın Şubat Ayı Süper Kredi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Yapı Kredi Bankası  şubesini ziyaret edebilirsiniz.
.
.
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Mustafa Kulaksız

Mustafa Kulaksız 2 çocuk sahibi ve mutlu bir ailesi vardır, yazarlık hayatına ise hobi olarak başlamışken bi anda herşey değişti ve tüm işi yazarlık oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir