Yaz Krediniz 0,57'den Başlayan Faizlerle

 
.
Halkbank “Serinleten Yaz Tarifesi” sloganı ile yeni başlattığı kredi kampanyası kapsamında yaz aylarında sizleri finansal olarak rahatlatmaya hazırlanıyor. İsterseniz birikmiş borçlarınızdan kurtulmak için, isterseniz güzel bir yaz tatili için, isterseniz ramazan ya da bayram masraflarınız için kredi kullanabileceğiniz Halkbank Yaz Kredisi Kampanyası kapsamında ayda % 0,57’den başlayan faiz oranları ile 50 Bin Lira’ya kadar kredi kullanabiliyorsunuz.
.
Halkbank Serinleten Yaz Kredisi Kampanyası 60 aya kadar vade fırsatının yanı sıra düşük taksitli kredi kullanma imkanı, ara ödemeli esnek geri ödeme opsiyonları ve isteğinize bağlı olarak ilk taksitinizi 2 ay erteleme fırsatı da sunuyor. Kampanya kapsamında tercih edeceğiniz kredi kampanyasına göre 5 TL ya da 150 TL dosya masrafı ödüyorsunuz.
.
Halkbank’ın Serinleten Yaz Tarifesi İhtiyaç Kredisi Kampanyaları hakkında daha ayrıntılı bilgilere Halkbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir