Yeni İş Kurarken Hangi Tür Kredi İçin Başvuru Yapmak Daha Avantajlı?

Yeni İş Kurarken Hangi Tür Kredi İçin Başvuru Yapmak Daha Avantajlı?

.
Yeni iş kurmak ve kendine ait bir işyeri açabilmek bir çok insanın hayalidir. Ancak elbette finansal yetersizliklerimiz nedeni ile hayalimizdeki işi kurmayı hep erteleriz. İşte hayallerindeki işi kurmak için ekonomik imkanları yeterli olmayanlar için kredi ip uçları… Sizler de hayalinizdeki işinize ve işyerinize kavuşmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki videomuzu izleyin.
.
İşletme Bankacılığı Pazarlama Grup Müdürü Oğuzhan Özark aşağıdaki videoda kendi işinin patronu olmak isteyenlere kredi kullanırken yararlı olabilecek çok önemli bilgiler veriyor. Umarız işinizin patronu olmanıza bir katkı da biz sağlamışızdır…
.

.
.
Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.
BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Serkan Demir

Serkan Demir 4 yıllık Ekonometri bölümü mezunudur. Mezuniyetinden sonra özel bir bankada çalışmaya başlayan yazarımız sonrasında buradan ayrılarak kendi iş yerini kurmuş ve aynı zamanda da çok sevdiği yazarlığı aktif olarak sürdürmektedir.

2 Comments

    1. Merhaba Gökhan Bey;
      Yeni işyeri açmak için bizden nasıl bir yardım istediğinizi açıkça yazabilir misiniz? Kredi kullanmak istiyorsanız kullanmak istediğiniz kredi türünü ( işletme kredisi, destek kredisi, yatırım kredisi, hibe kredi gibi) ve kullamak istediğiniz kredi miktarını bizlere yazmalısınız. Ayrıca krediyi şirketiniz ya da işyeriniz adına mı yoksa şahsınız adına mı kullanmak istiyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir