Yeni Yıl Kredisi Kampanyaları – 2020

Yeni Yıl Kredisi Kampanyaları – 2020

Yeni bir yıl yeni hayaller, yeni umutlar ve yeni planlar demek.. 2020 yılına girerken tüm ihtiyaçlarını karşılamak, para sıkıntısından kurtulmak ve yeni yıla yepyeni bir maddi planlama ile girmek isteyenler Yeni Yıl Kredisi Kampanyaları – 2020 ile bu dileklerine kolaylıkla kavuşabiliyorlar. Yeni yıla özel kredi kampanyaları ile bankalar uygun faiz oranları, uygun taksitler ve taksit erteleme olanakları sunuyorlar. İşte merak edilen o kredi kampanyaları..

Yeni Yıl Kredisi Kampanyaları – 2020

Yılbaşı nedeni ile müşterilerinin artan nakit taleplerini karşılamak üzere özel yılbaşı kredisi kampanyaları düzenleyen bankalar, çok özel olanaklar sunuyor. Yeni yıla sayılı günler kala yeni yıl kredisi kampanyaları düzenleyen bankalar, 60 aya varan vade, yüzde 0,98 ‘den başlayan faiz oranları ve kredi taksiti erteleme seçenekleri sunuyor..

Yılbaşı alışverişi yapmak isteyenler, tatil masraflarını karşılamak isteyenler ve diğer tüm ihtiyaçlar nedeniyle daha fazla nakde ihtiyaç duyan tüketiciler, cazip kredi fırsatlarını araştırmaya ve bankalara yönelmeye başladı. İşte merak edilen o kredi kampanyaları…

Denizbank Yeni Yıl Kredisi 2020

DenizBank, yeni yıla özel ihtiyaç kredisi kapsamında % 0,99 oranından başlayan faiz oranlarıyla 60 aya varan taksit seçenekleri sunuyor.

Denizbank yeni yıl kredisi kampanyasında kredi limiti 80.000  Lira olarak belirlenmiş.. Denizbank Yılbaşı Kredisi ‘ne banka şubesine gitmeden kredi kullanma imkanı sunuluyor. Kredi kullanmak isteyenler, cep telefonundan, ” YENIYIL ” yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını 3280 ‘e kısa mesaj atarak başvuru işlemini başlatabilecek ya da başvuru formunu doldurabilecekler.

QNB Finansbank Yeni Yıl Kredisi 2020

QNB Finansbank, yılbaşına özel günde 15 Lira ‘dan başlayan taksitlerle 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. İsteyenlere 3 ay taksit erteleme imkanı da sağlanan kampanyada aylık % 0,99 olan faiz oranı, müşterilere göre (kredi notuna göre) değişiklik gösterilebiliyor. 60 ay vadeye kadar kullanılabilen ihtiyaç kredisi için QNB Finansbank müşterileri internet ya da cep şubesini kullanabiliyorlar.

Şekerbank Yeni Yıl Kredisi 2020

Yeni yıla özel olarak kredi kampanyası hazırlayan bankalardan biri de Şekerbank.. Şekerbank, bireysel müşterilerinin yeni yıl öncesi tüm finansman ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak amacıyla kredi kampanyası başlattı. Şekerbank Yeni Yıl Kredisi kampanyasında günde 8 TL ‘den başlayan taksit seçenekleri ile 3 ay taksit erteleme imkanı da sunuluyor. Kampanya, 31 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Yeni Yıl Kredisi Kampanyaları - 2020

Alternatifbank Yılbaşı Kredisi 2020

Yeni yıla sayılı günler kala düzenlediği özel kredi kampanyası ile Alternatif Bank, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak amacıyla Yılbaşı Kredisi sunuyor. Alternatif Bank Yılbaşı Kredisi ‘ni kullanmak isteyenler % 1,04 ‘ten başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vadelerden yararlanabiliyorlar.

Garanti BBVA Yeni Yıl Kredisi 2020

Garanti BBVA ‘nın, ” Yeni Yıl Kredisi ” kampanyası ile, çalışan, esnaf ve emekliler % 0,99 oranından başlayan faiz oranlarıyla 60 aya kadar vadeyle kredi kullanabilecek. Kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam edecek. Kampanya kapsamında 100 bin Lira ‘ya kadar ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir