Yeni Yıla Özel Otomobil Kredisi

Yeni Yıla Özel Otomobil Kredisi

Vakıfbank 2016‘ya girerken Yeni Yıl Kredisi Kampanyası‘nın yanında Yeni Yıla Özel Taşık Kredisi Kampanyası da düzenledi. Vakıfbank‘ın “% 1,21 faiz oranıyla arabanız kapınızda” sloganı ile duyurduğu yeni yıla özel Otomobil Kredisi kampanyası ile bütçenize uygun farklı ödeme seçenekleri tercih edebiliyorsunuz.
.
Vakıfbank Yeni Yıla Özel 0 KM Otomobil Kredisi Kampanyası‘nın yanında 2. El Taşıt Kredisi Kampanyası ve Masrafsız O KM Otomobil Kredisi Kampanyası ile de farklı kredi olanakları sağlıyor. 2016 ‘ya girerken yeni bir 2. el otomobille yeni yılı karşılamak isteyenler de Vakıfbank’tan aylık % 1,25 faiz oranı ile 2. El Otomobil Kredisi kullanabilecekler. Ancak biz bu yazımızda sıfır otomobiller için kullanabileceğiniz Yeni Yıla Özel Sıfır Km Otomobil Kredisi Kampanyası‘nı inceleyeceğiz.
.
Vakıfbank kampanya ile aylık eşit taksitli kredi ödemesi istemeyenler için balon ödemeli kredi seçeneği, 3 ayda bir ödemeli kredi seçeneği, ilk 3 ay ödemesiz sonrasında eşit taksitli kredi seçeneği ve değişken taksitli kredi seçeneğini de tercihinize sunuyor. Sizler de kredinizi kullanırken kendi ödeme durumunuza göre kredi ödemelerinizi nasıl yapacağınızı seçebilir ona göre kredinizi kullanabilirsiniz.
.
Vakıfbank‘ın kefilsiz ve hayat sigortası zorunluluğu olmadan kredi kullandıracağı Yeni Yıla Özel 0 Km Taşıt Kredisi Kampanyası için bir örnek ödeme tablosu hazırlayalım;
.

YENİ YILA ÖZEL 0 KM TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI ALINACAK ÜCRETLER (TL)* MALİYET ORANLARI(%)**
Kredi Tutarı Vade (Ay) Faiz Oranı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti* Efektif Aylık Faiz Oranı** Efektif Yıllık Faiz Oranı**
20.000.-TL 24 AY %1,21 100,00.-TL 1,4973% %19,5253
20.000.-TL 48 AY %1,21 100,00.-TL 1,4766% %19,2312

.
Satın alacağınız araç değerinin yüzde yetmişine kadar kredi kullanabileceğiniz Vakıfbank Taşıt Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Vakıfbank şubelerinden ulaşabilir ya da site editörlerimize mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir