Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Konut Kredisi

Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Konut Kredisi

Türkiye’nin en köklü ve en çok tercih edilen bankası olan Ziraat Bankası müşterisinin yüzünü güldüren kampanyaları ile ihtiyaçlarınıza derman olmaya devam ediyor. Ziraat bankası konut ya da acil nakit ihtiyaçlarınız için cazip faiz oranlı masraflı-masrafsız seçenekleri ile kredi imkânı sunuyor. Ziraat Bankası kredi kampanyası hakkında detaylı bilgiyi bu yazımızda bulabileceksiniz.

Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Kredi Kampanyasının Özellikleri

Ziraat Bankası aracılığı ile maaşını alan müşterilerine özel Çalışanın Artısı Kredi Kampanyası başlattı. Çalışanın Artısı Kredi Kampanyası hem konut hem de ihtiyaç kredisi isteyenler için tasarlanmıştır. İki krediye de başvurabilmek için Kredi kartı, fatura ödeme talimatı, bank kart, kredili mevduat hesabı, bireysel emeklilik, Ailem Ziraat Güvencesinde ürünlerinden en az ikisini kullanıyor veya yeni başvuru yapmış olmalıdır.
Çalışanın Artısı Konut Kredisi 100.000 TL’ye kadar 120 aya varan vadeler ile sunulmaktadır. Ziraat bankası konut kredisi faiz oranları ise piyasanın en cazip oranı olan %0,88’den başlayacak şekilde belirlenmiştir. Kredi masrafı olarak ise kredi tutarının %0,5’i olan kredi tahsis ücreti ile kullanıcının yaşına, kullanılacak kredi tutarına ve ödeme yapılması planlanan vade sayısına göre değişkenlik gösteren hayat sigortası prim ücreti alınmaktadır.
 

 
Çalışanın Artısı İhtiyaç Kredisi 20.000 TL’ye kadar 48 aya varan vade imkânları ile müşterilere sunuluyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi masraflı ve masrafsız olmak üzere 2 şekilde sunulmaktadır. Masraflı kredi kullanımlarınız için faiz oranı % 1,11 iken masrafsız kredi kullanımlarınız için ise % 1.16 oranında faiz uygulanmaktadır. İhtiyaç kredisi masrafı ise konut kredisinde olduğu gibi kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası prim ücreti olmaktadır.
Kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve vade sayısına göre aylık ödeyeceğiniz ya da toplamda ödeyeceğiniz faizli tutarı hesaplamak için bankanın resmi sitesinde yer alan hesaplama araçlarını kullanabilirisiniz. Daha detaylı bilgi alabilmek için en yakın Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Kredi Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

Ziraat bankası çalışanın artısı konut kredisi başvurusu banka şubelerinden, resmi internet sayfasından, internet bankacılığından, telefon bankacılığından, bankamatiklerden, mobil bankacılık hizmetlerinden veya müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuz kredi notunuz ve aylık geliriniz bazında değerlendirilerek herhangi bir pürüz olmaması halinde onaylanır. İhtiyaç kredileri konut kredilerine oranla daha hızlı cevaplandırılır.
 

 
Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra talep ettiğiniz tutar yine talep ettiğiniz vade sayısına göre ayarlanarak ödeme planınız oluşturulur. Ödeme planınızda ödenecek toplam faizli tutar, kredi tutarı, kredi tahsis ücreti, hayat sigortası prim ücretleri, aylık ödenecek tutar ve kredi faiz oranı yer almaktadır. Bu sayede ödemelerinizin aralıkları ve miktarları belirlenmiş olur. Ödeme planınız yapacağınız bütün ödemeleri detayları ile size sunar.
 

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir