Ziraat Bankası Çiftçi Destek Kredileri

.
Ziraat Bankası çiftçilere destek vermeye devam ediyor. İçerisinde bulunduğumuz ilkbahar aylarında toprağını ekmek, yeni ürün ve mahsül ekimi yapmak için kredi ihtiyacı duyan çiftçilerimiz her türlü ihtiyaçları için Çiftçi Destek Kredisi kullanabilecekler.
.
Çiftçilerimiz destekleme ödemelerine ilişkin belgeleri ile, maaş alıyorlarsa maaşlarına ilişkin belgeleri ile, tarımsal faaliyetleri ile elde ettikleri veya elde edecekleri ürünün piyasa değerini gösterir belge ile, ürün alım bedellerine ilişkin belgelerle ya da kira geliri elde ediyorlarsa kira geliri elde edilen bu taşınmaza ait tapu ve kira kontratı fotokopileri ile Ziraat Bankası’na başvururak Çiftçi Destek Kredisi’ni kullanabilirler.
.
Ziraat Bankası’nın Çiftçi Destek Kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen çiftçilerimiz Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilirler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

5 Comments

  1. temmuz 2013 yılı zirai kredi şartları değiştimi hükümet neden yabancı bankalara gösterdiği kolaylıkları neden devlet bankalarında uygulamıyor mesela biz finans banktan kredi almak istemiyorum devlet bankalarından almak istiyoruz ama finans bank ve bazı bankaların şartları uygun olmasına rağmen devlet bankaları aynı kolaylıkları göstermiyor dolayısı ile devlet bankalarının daha kolay kredi vermelerini istiyoruz

  2. BANKALARDAN KREDİ ALAMAYAN SSK’SIZ ÇALIŞAN PUANI DÜŞÜK KİŞİLERE KREDİ CIKARTILIR. AYNI GÜNDE KREDİNZİ KULLANABİLRSİNİZ. ARAYIN 0553 108 96 **. ÖN ÖDEME YOKTUR. ÖN ÖDEME İSTEYENLERE KANIP PARANIZI KAPTIRMAYIN.

  3. 30000 bin tl borcum var ciftciyim baska bankalara borclu yum tek cati altinda topliyabilirmiyem baska bankalar kiredi vermiyor kiredi notu dusuk yardimci olun lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir