Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları ‘nda İndirim

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları ‘nda İndirim

Bankalar kredi faizlerini indirmeye devam ediyor. Son dönemde önemli oranda gerileyen kredi faiz oranları daha da düşmeye devam ediyor. Bankalardan da hemen hemen her gün yeni bir indirim haberi geliyor. Son olarak bugün Ziraat Bankası kredi faiz oranları ‘nda indirim yapıldığı duyuruldu. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredilerinde 60 aya kadar olan vadelerde faiz oranını aylık % 1,53 ‘e düşürdü. Banka konut kredilerinde de 120 aya kadar olan tüm vadelerde kredi faizlerini aylık % 1,28 ‘e indirdi.

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranları ‘nda İndirim

Ziraat Bankası ihtiyaç ve konut kredilerinde faiz indirimi yaptığını duyurdu. 4 Mart 2019 tarihinden itibaren ihtiyaç kredilerinde 60 aya kadar olan tüm vadelerde faiz oranı aylık % 1,53 ‘e indirdiğini duyuran Ziraat Bankası, konut kredilerinde ise 120 aya kadar olan vadelerde faizleri aylık % 1,28 ‘e düşürdü.

Ziraat Bankası tarafından konuyla ilgili şu açıklamada yapıldı;

“Ziraat Bankası ülkemize katma değer sağlayan her ekonomik faaliyetin yanında olma anlayışının bir parçasıdır. Bu anlayışla konut sektörüne uzun yıllardır öncü ve etkin finansal çözümler sunmaktadır. Her sene pazar payını kesintisiz artıran Ziraat Bankası, konut kredilerinde sektörün açık ara lider bankası konumuna ulaşmıştır.

Ziraat Bankası, müşterilerinin konut kredisi taleplerini uygun faiz oranları, üstün hizmet kalitesi, hızlı ve kolay değerlendirme süreçleri, her kesime uygun koşullarda sunulan geniş ürün yelpazesi ve gelire uygun özel ödeme planı seçenekleri ile karşılamayı sürdürmektedir.

Ziraat Bankası En İyi Maliyetle Ev Sahibi Yapacak

Ziraat Bankası bir taraftan konut üreticisi firmalarımız ile bireyleri düşünen çözüm önerilerini sürekli geliştirmeye devam ederken, diğer taraftan da vatandaşlarımızın mümkün olan en iyi maliyetle konut edinmelerini amaç edinmektedir. Bu bağlamda Ziraat Bankası son dönemde ekonomide yaşanan olumlu gelişmeleri ve maliyetlerde görülen iyileşmeyi müşterilerine yansıtmak amacıyla konut kredisi faiz oranlarını 04 Mart tarihinden itibaren 120 aya kadar tüm vadelerde aylık yüzde 1,28 ‘e çekmiştir.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Ziraat’te

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredilerinde de 60 aya kadar olan tüm vadelerde faiz oranını aylık yüzde 1,53 ‘e düşürmüştür. Her gelir grubunda yer alan müşterilerin kullanımına sunulan bu olanaklar ile gerek konut ihtiyacı olan vatandaşlarımıza gerekse de konut üreticisi firmalara önemli bir destek sağlanmasının yanı sıra, ihtiyaç kredilerinde de müşterilere maliyet avantajı sağlanacaktır”

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir