Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Formu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Formu

Ziraat Bankası kredi kartı başvuru formu sayesinde sizler de kolayca Ziraat Bankası kredi kartlarından birine sahip olabilirsiniz. Artık kredi kartı başvurusu yapmak için bankalara gitmenize gerek yok.. Üstelik cep telefonunuz ya da bilgisayarınız üzerinden kolayca başvuru formu doldurarak zahmetsizce kredi kartı sahibi olabiliyorsunuz. İste o detaylar..

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Formu

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapmadan önce bankanın hangi tür kredi kartına başvurmak istediğinizi belirlemelisiniz. Ziraat Bankası Bankkart, Bankkart Gold, Bankkart Platinum ve Bankkart Genç şeklinde kredi kartları sunmaktadır. Öncelikle sizler bu kredi kartlarından hangisinin sizin için daha uygun olduğunu belirlemeli ve o kart için başvuru yapmalısınız. Gelin önce o kartları tanıyalım;

Bankkart Kredi Kartı Başvurusu

Banka kartı ve kredi kartının aynı kartta Bankkart, Ziraat Bankası’​nın sunduğu en önemli kredi ve banka kartıdır. POS veya ATM ‘de yapmanız gereken tek şey, kartınızı taktıktan sonra ekrandan hangi kartınızı kullanacağınızı seçmektir.

Anlaşmalı üye iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, puan kazanabilir, kampanyalara katılabilir ve birbirinden cazip Bankkart indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Kredi kartı özelliği ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanları anında alışverişlerinizde harcayabilirsiniz. Kredi kartı özelliği ile günün her saatinde nakit avans çekebilirsiniz. Bankkart ‘ın temassız özelliği ile hızlı ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bankkart Gold Kredi Kartı ve Bankkart Platinum Kredi Kartı da benzer özellikler gösterip bankanız sizin için en uygun kart türünü size önerecektir..

Bankkart Genç Kredi Kartı Başşvurusu

Öğrencinin dostu Bankkart Genç şimdi hem banka hem kredi kartı özelliği taşıyor. Bankkart Genç Kredi Kartı kullanırken yapman gereken tek şey, para çekerken istediğin kartı seçmek.. Kredi Yurtlar Kurumu’ndan (KYK) burs ya da öğrenim kredisi alıyorsan, 18 – 26 yaş aralığında bir Lisans, Yüksek Lisans veya Doktora öğrencisiysen, sana özel tasarlanan Bankkart Genç Kredi Kartı ile tek kartta hem banka kartı hem de kredi kartının özelliklerini bir arada bulabilirsin.

Üstelik hesabında para olmadığında da faizsiz/masrafsız ekstra alışveriş fırsatı sunan Harçlık Avans’ını KYK bursun ya da öğrenim kredin devam ettiği sürece kullanabilirsin. Sen de KYK’dan burs ya da öğrenim kredisi alıyorsan, Bankkart Genç’e ve Harçlık Avans’a başvur. Bankkart Genç’e hemen başvurmak için GENC BANKKART yaz, 4747’ye gönder.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Formu

Eğer yeni Bankkart Genç’im var, kredi kartı özelliğini açtırmak istiyorum diyorsan, başvuruyu en yakın Ziraat Bankası şubesine kolayca yapabilirsin. Kredi kartı özelliği açıldıktan sonra artık alışverişlerini ister banka kartına bağlı vadesiz hesabından veya Harçlık Avans limitin ile, istersen de kredi kartı limitinden yapabilirsin.

İşlem yaparken POS veya ATM’de önce hangi özelliği kullanmak istediğini seç. Sonra kartınla işleme devam et. Hem de ayrı şifreleri aklında tutmana gerek yok, şifre ortak..

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir