Ziraat Bankasi Kredilerde Vade Uzatiyor

Ziraat Bankasi Kredilerde Vade Uzatiyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve finansal kriz ülkemizdede bazı işletmeleri sıkıntıya soktu. Bu sıkıntılı finans sektöründe birde bankaların kredilerini geri çağırmaları gibi olumsuz haberler moralimizi bozmaya başlamıştı.

Ancak müşterilerini koruyan ve hep onların yanında olan Ziraat Bankası’ndan gelen iyi haberler hepimizi sevindiriyor. Ziraat Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, kobilere kullandırılan kredilerin vadesi hiçbir ek masraf ve faiz yükü eklenmeden 48 aya kadar uzatılacak.

Böylece morali bozulan kobilerimiz de rahat bir nefes almış olacaklar. Kobilerimizin her zaman yanında olduğunu belirten Ziraat Bankası, bu işlem için 2,4 Milyar YTL kaynak ayırdıklarını bildirdi.

Sizde kredinizin vadesini uzatmak istiyorsanız, acele edin.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

6 Comments

  1. KREDİLER SERVİSİNE; 18 AYLIK 15000 TLLİK BİR KREDİM VAR FAKAT BUNUN VADESİNİ 48 AYA UZATABİLİRMİYİZ TEK EMEKLİ MAAŞIM VAR BAŞKA TÜRLÜ ÖDEMELERİNDE SIKIŞIYORUM CEVAPLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER

  2. vadeler uzasın sayın başbakanım emekliler kısa vadeye güçleri yetmiyor 48 veya 60 ay olsun kredimizi rahat ödeyelim kimseye muhtaç olmayalım sayğılar bddk

  3. Sn yetkili devlet büyüklerim.tüketici vadelerini lütfen 60 aya çıkartın.saygılarımızla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir