Ziraat Bankası Nakliye Aracı Kredileri

Ziraat Bankası Nakliye Aracı Kredileri

Ziraat Bankası tarımsal işletmelerin ihtiyaç duydukları nakliye araçlarına sahip olabilmeleri için çok özel bir kredi kampanyası hazırlayarak kullanıma sunduğunu duyurdu. Ziraat Bankası‘nın Nakliye Aracı Kredileri adı altında kullandıracağı kredilerden tüm tarımsal işletmeler yararlanabilecekler.
.
Ziraat Bankası Nakliye Aracı Kredileri kapsamında satın alınacak aracın fatura değerinin % 75′ ine kadar kredi kullandırırken kredi geri ödemelerini de tercihe göre ayda bir, üç ayda bir, altı ayda bir ya da yılda bir kredi taksiti ödenecek şekilde belirleme imkanı da sunuyor. Ziraat Bankası‘nın ayrıca kredi vadesi sonuna kadar sabit faizle kredi kullandırdığı Nakliye Aracı Kredileri ile hayallerinizi artık ertelemeniz gerekmiyor…
.
Ziraat Bankası‘nın Tarımsal Kredi Destekleri kapsamında kullandırdığı Nakliye Aracı Kredileri hakkında daha ayrıntılı bilgilere Ziraat Bankası şubelerinden ulaşabilir ya da site editörlerimize mesaj yazarak konu hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir