Ziraat Bankasi "Odeme Kolayligi Paketi"

Ziraat Bankasi "Odeme Kolayligi Paketi"

Ziraat Bankası’nın bugün açıkladığı iki yeni müjdeli haberinden biri de “Ödeme Kolaylığı Paketi”. Bu yeni paket dahilinde de Ziraat Bankası, eski müşterilerine ve yeni kredi kullanacaklara özel ödeme koşulları sağlayarak onları rahatlatmaya çalışıyor.

Ziraat Bankası’na kredi kartı borcu bulunan vatandaşlarımız bu yeni paketle, kredi kartı borçlarına karşılık 24 aya kadar vadeli ve uygun koşullarla kredi kullanarak kredi kartı borçlarını kapatabilecekler. Böylece çok daha az faiz ödeyecek ve 24 aya yayma imkanı buldukları kart borçlarını zorlanmadan ödeme şansına sahip olacaklar.

Ödeme Kolaylığı Paketinde sunulan bir diğer güzel haber de Tarımsal Kredilerden. Yeni paket kapsamında daha önce ortalama 11 ay vade ile kullandırılan Tarımsal İşletme Kredileri’nin vadesi 24 aya ve daha önce vadesi 5 yıl olan Yatırım Kredilerinde de vade süresi 7 yıla uzatıldı.

Yine paket kapsamında daha önce kullanılmış ve vadesi 2009 yılı içerisinde dolan tüm tarımsal kredilerinde de taksitlerin sadece faizlerini ödeyerek, kredi ana paralarını 2010 yılına öteleme imkanı sunulmuş. Bu güzel hizmet ile de tarım sektöründe faaliyet gösteren vatandaşlarımızın rahat bir nefes almaları sağlanmış.

Sizler için çok faydalı olacağına inandığımız “Ödeme Kolaylığı Paketi” hakkında daha fazla bilgiyi Ziraat Bankası şubelerinden alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir