Ziraat Bankasi'ndan TSK Mensuplari Kredisi

Ziraat Bankasi'ndan TSK Mensuplari Kredisi

20.08.2008 – 15.09.2008 tarihleri arasında Ziraat Bankasından bireysel kredi kullanarak, size özel indirimli faiz oranları, indirimli ya da ücretsiz bankacılık ve yatırım hizmetlerinden tüm Türk Silahlı Kuvvetleri Teşkilatı çalışanları yararlanabilecekler.

TSK Mensupları Kredisi Faiz Oranları:

Tüketici Kredisi için faiz oranı 10.000 YTL’ye kadar %1,55, 10.000 YTL üzeri %1,60 ve azami vade 36 ay,

Taşıt Kredileri için faiz oranı %1,55 ve azami vade 48 ay,

İpotekli Bireysel Finansman Kredisi faiz oranı %1,60 ve azami vade 60 ay,

Yasa Kapsamındaki İpotekli Bireysel Finansman Kredisi faiz oranı %1,60 ve azami vade 120 ay,

Konut / Refinansman / Natamam Konut / İnşaat Tamamlama / Bireysel İşyeri Kredisi için faiz oranı %1,49 ve azami vade 120 ay,

Kredili Mevduat Hesabı faiz oranı %3,40

Kampanya kapsamında kullandırılan kredilerin geri ödemeleri için esnek ödeme imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında bireysel kredi kullanan Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları, Kiralık Kasa yıllık ücretinde ilk yıl için %50 indirim, kredi süresi boyunca Süper Kasko ürününde % 25, Konut Sigortası poliçelerinde standart tarife üzerinden deprem hariç teminatlarda % 20 indirim, Ziraat Yatırım nezdinde hesap açılarak yapılacak Hisse Senedi işlemlerinin komisyonlarında %50 indirim uygulanacak, kampanya süresi boyunca hesaptan yapılacak tüm havalelerden ücret alınmayacak, Ziraat Yatırım nezdindeki hesaplara Hesap İşletim Ücreti uygulanmayacak ve bu hesaplardan yapılacak havale / EFT’lerden masraf alınmayacaktır.

* Kampanyadan, Milli Savunma Bakanlığı Teşkilatı, Milli Güvenlik Kurulu, Türk Silahlı Kuvvetleri Teşkilatı ile bağlı vakıf ve kuruluşların çalışan ve emeklileri yararlanabilecekler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Meral Yıldız

Meral Yıldız Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup tam zamanlı olarak sitemizde editörlük hizmeti yürütmektedir. Ekonomi ve Kripto Paralar konusunda oldukça deneyimlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir