Ziraat Katılım Bankası İlave Kredi Limiti

Ziraat Katılım Bankası İlave Kredi Limiti

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ekonomik olarak da hem ülkeleri hem işletmeleri hem de bireyleri olumsuz olarak etkileyen korona virüs pandemisi maalesef ülkemizde de etkisini sürdürüyor. Bu anlamda her gün can kayıplarımız ve vaka sayılarımız artmaya devam ederken tedbirler de üst düzeye çıkmış durumda.. Sosyal ve ekonomik hayatı yaklaşık yüzde 80 oranında durduran önlemler işletmeleri de olumsuz anlamda etkiledi. Bu olumsuz etkileri en aza indirmek için bir çalışma yapan Ziraat Katılım Bankası İlave Kredi Limiti sağlayarak işletmelere önemli bir destek sunacak..

Ziraat Katılım Bankası İlave Kredi Limiti

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Ziraat Katılım Bankası, ‘Personel maaşlarını, bankamız üzerinden ödeyen firmaların şubat sonundaki istihdamlarını korumaları kaydıyla, ihtiyaç duymaları halinde 3 aylık personel maaş gideri kadar ilave limit imkanı verilecek.” ifadelerini kullandı.

Ziraat Katılım Bankası İlave Kredi Limiti

Böylede Ziraat Katılım Bankası ile çalışan işletmeler tüm personel maaşları tutarında 3 aya varan kredi limitini dilerlerse kullanabilecekler.

Benzer İçerikler

Yazar Hakkında: Emre Solmaz

Emre Solmaz 4 yıllık maliye bölümü mezunudur, Yazarlık hayatına bu işe ilgi duymaya başladıktan sonra atılmaya karar vermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir